Як зняти циганське прокляття?

як зняти циганське прокляття?

Вам знадобиться
 • Молитви
 • Вода
 • Духовний розвиток
 • Допомога батька чи діда
 • Умивання в річці
Інструкція
 • . 1

  Кращий спосіб зняти циганське прокляття або псування — уникнути їх накладення. Циганка ні в якому випадку не зможе проклясти вас, якщо ви не вступите в безпосередній контакт з нею і не завдасте їй образу. Накласти прокляття або псування під силу тільки дійсно сильним в енергетичному плані людям. Однак навіть їм для цього потрібна якась ваша річ (яку циганці ви можете дати тільки самі).

 • . 2

  Зазвичай їх роль грають цінності. Ні в якому разі не шкодуйте про те, що віддали їх (якщо все ж таки зробили таку дурість). Це лише спровокує циганку на негативний вплив. Краще взагалі не контактувати з тими, хто може завдати вам таку шкоду. Тому саме банальна обережність допоможе вам уникнути псування або прокляття взагалі.

 • . 3

  Якщо прокляття або псування все ж було накладено, і ви це відчуваєте, слід вжити певних заходів для її подолання. Як зняти циганську порчу за допомогою підручних засобів? Перше, що ви можете зробити, прийняти душ. Вода змиває весь негатив і прокльони, спрямовані на вашу адресу циганкою. Уявіть і спробуйте відчути, як це відбувається, як весь створений негатив вимивається з тіла.

 • . 4

  Якщо ви духовно розвинена людина, то порча чи прокляття вам загрожують значно менше. Люди з сильним біополем менш чутливі до такого впливу. Молитва, віра в Бога допоможуть вам зміцнити свої духовні сили і навчитися протистояти негативному впливу циганок та інших магів так, що вам не потрібна допомога, щоб зняти циганське прокляття.

 • . 5

  Ще один спосіб, як зняти циганське прокляття, вимагає допомоги ваших предків — діда чи батька. Нехай хтось із них вирве з Вашої голови три волосини. При цьому кожного разу потрібно повторювати: «Там, де волосся — виріс колос». Далі покладіть банкноту на стіл. Волосся спаліть. При спалюванні повторюйте дідові або батьку: «Була твоя, а стала моя». Гроші, покладені на стіл, слід швидко збути (купити за них щось, обміняти, віддати на благодійність).

 • . 6

  Наступний спосіб як зняти циганське прокляття більш складний і тривалий. Для того щоб позбутися негативного впливу, слід протягом дванадцяти тижнів по середах вмиватися в річці зі словами: «В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Мати рідна мене породила, Богородиця благословила. Господи, допоможи. Господи, захисти: від злого циганського очі, від чаклунського ураза, від ворогів, недругів, від призоров, прикусивши, триклятих речей і глазлівих людей. А якщо вже наносне є, візьми, зніми, моє тіло і душу звільни: з усіх мощей, очей, з ліктів, з речей, з крові, з рідні ».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :