Як зняти готівку в банкоматі: корисні рекомендації

як зняти готівку в банкоматі : корисні рекомендації

Вам знадобиться
 • Банкомат
 • Банківська картка
 • Пароль для банківської картки
Інструкція
 • . 1

  З появою банкоматів знімати готівку стало дуже зручно. Тепер з банківськими картками процес переведення в готівку коштів займає лише кілька хвилин. Однак для людини, який зіткнувся з грошовим апаратом вперше, завдання зняття готівки може здаватися нерозв’язною. Варто лише пару раз попрактикуватися і проблема, як зняти готівку в банкоматі, вирішиться.

 • . 2

  У першу чергу необхідно вставити в апарат банківську карту. На екрані завжди з’являється запит на пароль. Слід пам’ятати, що є тільки чотири спроби ввести правильний код, інакше карта буде заблокована. На рахунку обов’язково повинні бути грошові кошти. Якщо є необхідність у додатковій інформації, у службовців банку можна заздалегідь проконсультуватися про те, як поповнити «Яндекс гроші» готівкою і перевести їх на свій особовий рахунок.

 • . 3

  Після того, як карта буде прийнята автоматом, на екрані з’явиться інформація про дії, які користувач може здійснити. Більшість банківських клієнтів вибирають лише одну послугу із запропонованих — «Отримати грошові кошти». Зняття грошей з банкомату користується досить великим попитом, адже практично щодня необхідно вирішувати безліч повсякденних питань такі, як оплатити «Скайп» готівкою, заплатити за квартиру, купити продукти додому.

 • . 4

  Наступний запит на екрані — кількість грошей, які клієнт має намір зняти. Зазвичай пропонуються варіанти — 50, 100, 200, 500. Якщо ж жоден з них не підходить, слід вибрати кнопку — «Інша сума» і самому задати необхідну кількість грошей для виводу. Після цього на екрані з’явиться питання — «Роздрукувати чек?». Також можна вивести інформацію про своє особисте рахунку на екран.

 • . 5

  Іноді гроші можуть знадобиться терміново, наприклад, перед тим як оформити кредит готівкою. У деяких апаратах існує послуга — отримати гроші без карти. Функція активна лише для клієнтів даної банківської установи, які, наприклад, просто забули карту будинку. Якщо пройти за цим посиланням апарат запросить номер мобільного, який прив’язаний до карти, після чого на телефон прийде повідомлення з кодом активації. Саме це число і буде потрібно ввести в віконці, що з’явилося.

 • . 6

  Перевести в готівку свої гроші через банкомат також просто, як зняти готівку з «Qiwi». Однак слід пам’ятати, що при знятті особистих коштів краще користуватися грошовими апаратами «свого» банку, або його партнерів, бо в інших зніматиметься відсоток за переведення в готівку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :