Як зняти грубку на Лада Пріора?

як зняти грубку на лада пріора?

Вам знадобиться
 • Піч
 • Машина
 • Лада Пріора
Інструкція
 • . 1

  Можна розглянути, як зняти грубку на Пріорі. Спершу проводиться від’єднання проводу від мінусової клеми акумулятора і зняття накладки рами лобового скла і шумоізоляційної обшивки моторного відсіку. Далі, послабивши затяжку хомутів, від’єднуються шланги від патрубків радіатора грубки. Потрібно враховувати, що при цьому виллється невелика кількість охолоджуючої рідини, тому варто підставити ємність під патрубки для її збору і заглушити шланги і патрубки радіатора якнайскоріше після від’єднання. Віджимається фіксатор; роз’єднується колодка джгута проводів вентилятора пічки і від’єднується від додаткового резистора. Хомут кріплення джгута до грубки перекушується кусачками-бокорезами. Торцевим ключем 10 мм відгвинчуються гайки ( 3 шт.) І ключем 8 мм гвинт кріплення грубки. Джгут проводів і утримувач джгута знімається і відводиться. Торцевим ключем 13 мм відгвинчуються гайки ( 4 шт.) Кріплення кронштейна педалі гальма під панеллю приладів і він в зборі зміщується вліво і грубка знімається.

 • . 2

  Далі про те, як зняти вентилятор печі, це складно, але реально. Для цього потрібно робити надріз на зовнішньому пластиковому кожусі грубки і зняти праву його частину. Далі відкручуються саморізи ( 3 шт.), Що тримають вентилятор печі. На заваді для вилучення вентилятора стане кріплення верхньої опори двигуна при горизонтальному витягуванні і кожух мотора вентилятора (зняти його не можна через патрубків кондиціонера) при вертикальному. Тому доведеться розрізати кожух мотора вентилятора, залишаючи саморізи поза розрізів, щоб не порушувати цілісності конструкції. Далі саморізи відгвинчуються і можна винести вентилятор печі.

 • . 3

  Що ж до того, як підключити пічку і вентилятор назад, то це ті пророблені дії у зворотному порядку. Якщо ж виникли проблеми з підключенням проводки, то схеми підключення обігрівача можна легко знайти. Якщо згадати попередника пріори — ВАЗ 2110, можна відзначити, що те, як зняти грубку 2110 відрізняється від розглянутого випадку пріори, починаючи з від’єднання колодки. Далі послаблюються затягування хомутів і від’єднуються шланги від штуцерів радіатора грубки.

 • . 4

  Потім відвертаються гайки і гвинти кріплення панелі приладів і вона акуратно відводиться в праву сторону, нічого від неї не отсоединяя. Далі відвертаються 3 гвинта кріплення грубки в щиті, а четвертий в лівій частині щитка вигвинчується після відгинання краю шумоізоляції. Таким чином, можна вийняти пічку в сторону моторного відсіку. Що стосується того, як включити піч потім назад, то все здійснюється так само в зворотному порядку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :