Як зняти грубку ваз 2109: техніка безпеки

як зняти грубку ваз 2109: техніка безпеки

Вам знадобиться
 • Інструкція про устрій автомобіля
 • Голова на плечах
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Дане завдання вимагає від виконавця максимальної уважності і базових знань з пристрою автомобіля ВАЗ. Перед роботою з ВАЗ 2109, спершу потрібно злити охолоджуючу рідину. Потім йде процес по знеструмлення грубки опалювальними каналами. Робиться це в салоні і в моторному відсіку. Після йде електричне знеструмлення печі. Під час цього процесу радиться використовувати рукавички, бажано гумові. Після цього знімається сама грубка. Після цього, труднощів у питанні, як зняти грубку на ВАЗ 2109 не виникне. Однак, це лише поверхневий опис. У цьому процесі варто розібратися більш докладно.

 • . 2

  Для початку, потрібно розтягнути хомути і від’єднати обидва опалювальних шланга грубки під панеллю приладів. Цей же процес потрібно виконати і в моторному відсіку. Робиться все в такій же послідовності, як і в салоні. Після всього зробленого потрібно відвернути гайки опалювального крана. Потім кран потрібно зняти з щита і, після цього, потрібно від’єднати тримач тяги. Потім просто знімаєте тягу від важеля опалювального крана. Хочеться сказати, що ця інструкція допоможе і власникам ВАЗ 2115. Вона допоможе вам у питанні як поміняти грубку на ВАЗ 2115, так як загальна будова у моделей 2115 і 2109 досить схоже.

 • . 3

  Тепер потрібно зняти захист важеля коробки передач і облицювання підлоги. Знімати облицювання потрібно акуратно, щоб не зламати. Після того, як гвинт ззаду тунелю відкручу, потрібно акуратно зрушити облицювання назад і підняти її нагору. Далі потрібно від’єднати дроти від електродвигуна і резистора обігрівача. З правої і лівої сторін обігрівача є по дві гайки, які потрібно відкрутити, щоб зняти грубку з приладової панелі усередині салону. В результаті прочитаного, можна дізнатися, як зняти грубку на ВАЗ 2115 і ВАЗ 2109.

 • . 4

  У нових же моделях ВАЗа, типу Пріори, схема пристрою опалювальної системи інша, а в деяких взагалі стоїть кондиціонер. Тому, щоб дізнатися, як поміняти грубку на Пріорі, слід прочитати вже інші інструкції. Зовсім не європейська модель АВТОВАЗ 2110 має більш заплутану схему будови. Щоб дізнатися, як поміняти грубку на ВАЗ 2110, потрібно буде докласти чимало фізичних зусиль, а також на відмінно знати пристрій десятої моделі ВАЗ. Та й потрібно часу, на зміну грубки в цьому авто, набагато більше, ніж у більш старих моделях, типу 2109.

 • . 5

  Недоевропейская модель АВТОВАЗ 2110 має більш заплутану схему будови. Щоб дізнатися, як поміняти грубку на ВАЗ 2110, потрібно буде докласти чимало фізичних зусиль, а також на відмінно знати пристрій десятої моделі ВАЗ. Та й потрібно часу, на зміну грубки в цьому авто, набагато більше, ніж у більш старих моделях, типу 2109.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :