Як зняти інтоксикацію організму без допомоги лікаря?

як зняти інтоксикацію організму без допомоги лікаря?

Вам знадобиться
 • «Кола»
 • Чай
 • Імбир
 • Протеїн
Інструкція
 • . 1

  Інтоксикація — термін, що позначає отруєння організму при попаданні в нього органічних або неорганічних речовин, інтоксикація виникає при передозуванні ліків, буває самоінтоксикацію організму внаслідок таких захворювань як діабет, рак, туберкульоз, порушення видільної здатності нирок. Щоб зрозуміти як зняти інтоксикацію організму, бажано з’ясувати причини інтоксикації, що б надати ефективну допомогу.

 • . 2

  Інтоксикація може проявлятися такими симптомами: блювання, пронос, загальна слабкість, зниження тиску, підвищення температури. Людина може скаржитися на прискорене або уповільнене серцебиття, болі в животі. Якщо інтоксикація не надто сильна і людина планує впорається з нею в домашніх умовах, то можна спробувати використовувати для цього підручні засоби. Ходять легенди про те, каквліяет «Кола» на організм при отруєнні. Якщо згадати, що цей напій містить кофеїн і велику кількість цукру, то при зневодненні організму і при падінні рівня цукру в крові цілком припустимо випити «Коли». Але ні в якому разі не пити її при діабеті.

 • . 3

  Необхідно знати як чай впливає на організм при інтоксикації. Чайний кофеїн-теїн — підсилює приплив кисню до мозку, усуває слабкість, сонливість. Містяться в чаї таніни і катехіни пов’язують бактерії, важкі метали і сприяють їх виведенню з організму. Корисний однаково і зелений чай і чорний. Зелений має більш вираженим тонізуючим ефектом на організм, а міцний чорний — має більш сильними терпкими властивостями.

 • . 4

  Якщо інтоксикація супроводжується вираженою нудотою, то зняти це неприємний симптом допоможе корінь імбиру. Те, як впливає імбир на організм при вираженій нудоті, за силою дії може зрівнятися зі спеціальними лікарськими препаратами від нудоти. Слід потримати в роті кілька хвилин шматочок очищеного кореня імбиру і нудота відступить.

 • . 5

  При боротьбі з інтоксикацією важливе значення має те як впливає протеїн на організм. Протеїни (білки) необхідні для відновлення очисної функції печінки, адже саме через печінку проходять всі речовини, що надходять так чи інакше в організм. При нестачі протеїну в організмі знижується здатність до протистояння несприятливих факторів. Слід пам’ятати, що інтоксикація, яка триває довше 1 — 2 днів, може бути симптомом серйозного захворювання. Тому не варто затягувати візит до лікаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :