Як зняти кільце з опухле пальця?

як зняти кільце з опухле пальця?

Вам знадобиться
 • Вазелінове масло
 • Лавсанова нитка
 • Ємність з холодною водою
Інструкція
 • . 1

  Існує дуже багато різних причин, через які розпухають пальці і не виходить зняти кільце. Найчастіше до них відносяться: вагітність, захворювання внутрішніх органів, вікові зміни в організмі людини, а також травматичне ушкодження кисті рук, в результаті чого відбувається набряк пальців. Є кілька методів, як зняти кільце з опухле пальця. Хочеться підкреслити, що все нижче описані способи ефективні тільки в тому випадку, якщо вони робляться не поспішаючи, без травм шкірних покривів. В іншому випадку почнеться запалення, з’явиться набряк і кільце доведеться розпилювати.

 • . 2

  Найпопулярнішим методом для зняття кільця в такій ситуації є застосування вазелінового масла або рідкого мила. Початкове положення — рука повинна бути зігнута в ліктьовому суглобі, кисть направленна вгору. Маслом потрібно рясно змастити той палець на руці, де знаходиться ювелірну прикрасу. Через пару хвилин, після того як масло потрапить під кільце, акуратними рухами потрібно його «викручувати». При цьому не повинно бути ніяких больових відчуттів. Якщо через 3 — 4 хвилини не вийде його зняти, то слід повторити цей метод з самого початку.

 • . 3

  Для другого методу знадобиться 1 метр нитки. Звичайно, краще всього використовувати хірургічну нитку — лавсан, розмір № 1. Отже, взявши нитку в руки, верхній її кінець слід протягнути під кільце, а решту нитку потрібно намотати на палець вище кільця. Кожен наступний виток нитки повинен щільно прилягати один до одного. Вона накладається в 1 шар, із захопленням середнього суглоба на пальці.

 • . 4

  Після того, як всі витки будуть накладені, хвостик нитки, який розташований ближче до лучезапястному суглобу, потрібно акуратно потягувати у зворотний бік, у напрямку до нігтя. При цьому кільце потрібно акуратно підкручувати. В результаті, коли нитка буде потихеньку розмотуватися, кільце буде поступово «переходити» по нитці. Природно, що такий метод більш травматичний, тому що через нитки можна порушити цілісність шкірних покривів пальця, внаслідок чого може посилитися запалення і набряк.

 • . 5

  Також можна спробувати зняти колечко з допомогою крижаної води. Для цього потрібно набрати в ємність холодної води, в неї необхідно додати кілька кубиків льоду. Потім слід опустити в ємність палець на 5 — 7 хвилин, при цьому кубиком льоду потрібно «водити» по шкірі навколо колечка. Після закінчення часу, руку слід підняти вгору хвилин на 10. Набряк поступово спаде і можна буде зняти колечко. Також можна з самого ранку випити будь сечогінний засіб.

 • . 6

  Якщо ж, все-таки, після травми з’явилося запалення, то слід застосувати будь-яку антибактеріальну мазь, наприклад Банеоцин. Звичайно ж, якщо всі ці методи не допоможуть, то необхідно звернутися до лікаря — травматолога або до ювелірному майстру, які, використовуючи спеціальне обладнання, розпиляють колечко за пару хвилин. Щоб не сталося травмування шкірних покривів, майстер, перед тим як почне розпилювати колечко, просуне шматок фольги між кільцем і пальцем. Головне пам’ятати — здоров’я понад усе, а кільце можна відновити в будь ювелірної майстерні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :