Як зняти кімнату в гуртожитку і уникнути шахрайства?

як зняти кімнату в гуртожитку і уникнути шахрайства?

Вам знадобиться
 • Гуртожиток
 • Пакет документів
 • Гроші
 • Бажання проживати в гуртожитку
Інструкція
 • . 1

  Перед початком пошуку кімнати важливо визначиться з метою проживання: для роботи або навчання. Для студентів, які приїхали на навчання з інших міст безліч навчальних закладів надають гуртожитки. Потрібно всього лише звернутися в адміністрацію навчального закладу із заявою на поселення.

 • . 2

  Якщо ж навчальний заклад не надає проживання своїм студентам або проживання потрібно з метою роботи, то потрібно знати, як зняти кімнату в гуртожитку. Державні підприємства надають своїм працівникам відомчі гуртожитки. Якщо роботодавець не передбачає надання житла своїм працівникам, потрібно починати самостійні пошуки. Перегляд оголошень в інтернеті допоможе не тільки з пошуком, але і дасть уявлення про розташування гуртожитку та вартості оренди.

 • . 3

  Агентство з нерухомості зможе допомогти не тільки з пошуком житла, але й підкаже, як прописатися в гуртожитку, допоможе зібрати всі необхідні документи і вирішить питання з пропискою. Важливо пам’ятати, що агентства з нерухомості беруть окрему плату за свої послуги, тому потрібно розрахувати витрати.

 • . 4

  У сімейних гуртожитках надають не просто місце в кімнаті, а цілу кімнату для сім’ї. Це і їсть головний плюс сімейних гуртожитків — місце проживання треба ділити ні з сторонньою людиною, а з чоловіком. Потрібно звернутися в підприємство або в деканат вузу і дізнатися, як отримати гуртожиток молодій сім’ї, написати заяву і встати в чергу.

 • . 5

  Студентів з інших міст, які проживають у студентських гуртожитках, адміністрація гуртожитків чи деканат навчального закладу зобов’язують прописуватися в гуртожитках. Для цього потрібно виписатися в паспортному столі з актуального місця прописки і звернутися в адміністрацію гуртожитку з паспортом для прописки. Щоб батьки не мучилися над тим, як прописати дитину в гуртожиток, студентам у всьому допомагає комендант гуртожитку.

 • . 6

  Для покупки кімнати в гуртожитку важливо дізнатися яким чином була вона приватизована: за домовленістю мирним шляхом або через судновий процес з іншими мешканцями. Якщо ще не пройшло 3 року з часу приватизації та вівся судовий процес, то кімнату ще можуть відібрати, а договір купівлі-продажу анулювати. Як купити кімнату в гуртожитку і утримати її за собою потрібно дізнаватися у юристів, щоб потім не було проблем з документами.

 • . 7

  Крім цього, досить часто зустрічаються випадки, коли про оренду домовляються безпосередньо з адміністрацією гуртожитку. Комендант допоможе вибрати кімнату серед вільних, так само зможе допомогти з договором оренди, досить вигідним для обох сторін. Проживання в гуртожитку — це зручний і досить економний варіант не тільки для студентів, а й для мешканців інших міст.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :