Як зняти монтажну піну після нанесення?

як зняти монтажну піну після нанесення?

Вам знадобиться
 • Ніж
 • Шпатель
 • Розчинник
 • Димексид
 • Рідина для зняття лаку
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто при виконанні різних будівельних і ремонтних робіт використовується спеціальна монтажна піна. Вона є прекрасним герметиком і фіксатором, тому повсюдно використовується при установці вікон і дверей, для заповнення різних порожнеч, а також в якості ізоляційного матеріалу. Під час роботи піна може потрапити на розташовані поруч поверхні і предмети, і ось тут виникає питання — як зняти монтажну піну?

 • . 2

  Насамперед, слід знати, що видаляти піну потрібно почати якомога раніше. Якщо вона ще не застигла, то найбільш простий вихід — акуратно, намагаючись не залишати подряпин, очистити забруднену поверхню використовуючи ніж або шпатель. Затверділу пінку можна спробувати видалити спеціальними розчинниками. Слід врахувати, що деякі поверхні можуть вступати з ними в реакцію, що спричинить за собою утворення плям, тому, перед тим, як очистити будівельну піну розчинником, потрібно провести перевірку його впливу на поверхню, що очищається.

 • . 3

  Після виконання необхідних робіт виробники не рекомендують від’єднувати балон з піною від монтажного пістолета. Якщо відкрутити балон до його повного використання, то монтажна піна може затвердіти всередині пістолета, і для його очищення не залишиться інших варіантів окрім як розібрати пістолет для піни і очистити його механічним способом, що іноді буває досить проблематичним завданням. Щоб уникнути псування інструменту, необхідно слідувати інструкціям виробників і пам’ятати, що найпростіше очистити пістолет не пізніше як через 15 — 20 хвилин після завершення роботи. Для цього добре підійдуть Стрічка рідина для сирої монтажної піни, за допомогою якої легко промити пістолет.

 • . 4

  До того, як відчистити монтажну піну, слід повністю закрутити регулювальний вентиль, не натискаючи на пусковий клапан для запобігання попадання всередину повітря. Для внутрішнього очищення потрібно приєднати балончик з рекомендованим очищувачем і натискати на курок поки з пістолета вийде вся піна. Цю процедуру потрібно проводити обов’язково, особливо для недорогих моделей монтажних пістолетів з литим корпусом, які неможливо розібрати і почистити. Знаючи, як почистити пістолет для піни правильно, можна користуватися інструментом довгий час.

 • . 5

  проблематично всього очистити одяг. Краще на якийсь час помістити її в морозильну камеру, тоді механічно зрізати з поверхні застиглу піну. Крім спеціальних розчинників, деякі примудряються очищати піну ліками «Димексид», яке без проблем можна купити в будь-якій аптеці. Ще до істинно народним засобом можна зарахувати рідина для зняття лаку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :