Як зняти набряклість ніг після пологів?

як зняти набряклість ніг після пологів?

Вам знадобиться
 • Лід
 • Хвощ
 • Спориш
 • Березові бруньки
 • Лікувальна фізкультура
Інструкція
 • . 1

  Вагітність — це одна з найпоширеніших причин набряклості ніг, але, якщо в період виношування малюка дане явище є нормою, то після пологів переростає вже в патологію, яку необхідно в терміновому порядку усунути. Як правило, набряклості кінцівок передує порушення гормонального фону, а також посилене навантаження на нирки, серце і щитовидну залозу.

 • . 2

  В цілому, при здорових судинах у жінки дана патологія зникає вже на третю добу після пологів, проте так буває далеко не завжди, і у деяких молодих матусь виникає цілком закономірне питання, а як зняти набряклість ніг ? У даному випадку необхідно провести самодіагностику і визначити ступінь занедбаності даного захворювання. Якщо набрякли тільки ступні, пальці і щиколотки, цілком достатньо і домашнього лікування; однак якщо присутній візуальна набряклість литок, або промацуються під шкірою невеликі горбки, небхідно в терміновому порядку звернутися до лікаря за допомогою.

 • . 3

  Отже, при набряках рекомендується щодня виконувати запропонований тренувальний комплекс. Так, протягом декількох хвилин пересуватися по кімнаті навшпиньки, а після зупинитися і виконати кілька стрибків на носках. Крім того необхідно регулярно обертати стопами то в одну, то в іншу сторону, а також ритмічно згинати — розгинати пальці ніг. Корисно піднімання з підлоги дрібних предметів босими ногами. Кількість підходів і повторень не обмежується, а кожна жінка самостійно підбирає підходящу навантаження. Тому важливо знати, як позбутися набряклості.

 • . 4

  Всі вищевказані вправи також актуальні при питанні, як зняти набряклість при вагітності. Проте, ось із стрибками на пальцях ніг доведеться трохи почекати. Також рекомендується згадати і про альтернативну медицину, яка підготувала кілька дієвих рецептів проти набряків. Усунути виниклу проблему допоможуть такі лікарські рослини, як хвощ, спориш і березові бруньки, а їх сечогінні відвари продуктивно виводять з організму зайву воду, сприяючи позбавленню від набряків.

 • . 5

  Крім того рекомендується регулярно виконувати контрастний душ і сольові ванночки для ніг, також забезпечують якнайшвидше усунення застояної в організмі води. Є ще один спосіб, як прибрати набряклість: щодня виконувати самомасаж обох стоп з застосуванням кубиків льоду; на ніч підкладати під ноги валик; ну і, звичайно ж, обмежити вечірнє споживання рідини. Так що не варто впадати у відчай, адже набряклість ніг — явище тимчасове, якщо відразу ж переступити до лікування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :