Як зняти нарощені вії, не пошкодивши свої?

як зняти нарощені вії, не пошкодивши свої?

Вам знадобиться
 • Нарощені вії
 • Дебондер
 • Рослинна олія
 • Щіточка для вій
Інструкція
 • . 1

  Нарощування вій як правило відбувається в салоні краси або у майстра вдома. Клієнт при цьому лягає на кушетку, закриває очі і вже через деякий час — від 2 до 5 годин: залежить від професіоналізму майстра, встає з реніцамі своєї мрії — супер-довгими, блискучими і густими. Після може виникнути необхідність зняти вії самостійно. Це може бути викликано рядом причин, але основна — це втрата гарного зовнішнього вигляду або попросту їх деформація. Як зняти нарощені вії? Існує кілька способів, які використовують жінки, які мають накладні вії. Майстри з нарощування вій користуються рідиною для зняття накладних вій — дебондер. На вигляд він нагадує лак для нігтів: невеликий бутилек і пензлик. Він відмінно розчиняє будь-який вид клею від прозорого до чорного за рахунок спеціального складу. У салоні нарощені вії знімають саме дебондер. Хоча його слід купити і в магазині самостійно, за порівняно невелику ціну, якщо нарощування належить знов.

 • . 2

  Але часом те, Як наклеїти вії виявляється набагато простіше, ніж їх зняти. У домашніх умовах вії знімають за допомогою звичайного рослинного масла, яке всі жінки використовують для смаження. Треба взяти ватний диск, змочити його в маслі і провести їм по віях. Через кілька годин масло розчинить клей. Ідеальний варіант якщо зробити цю процедуру на ніч, тоді на ранок нарощені вії просто залишаться на подушці. Звичайно при цьому існує ризик механічно пошкодити свої вії. Але якщо постаратися спати на спині, тоді все буде добре. Адже масло не пошкоджує власні вії, а навпаки живить їх. Для зняття нарощених вій підходить не тільки рослинне масло, але також і оливкове, рицинова, реп’яхову.

 • . 3

  Деякі поради про те, як відновити вії після нарощування: — регулярно наносити олію ближче до коріння вій; — розчісувати їх щіточкою для вій; — не користуватися тушшю; — значно збільшити в раціоні харчування продукти, містять білок — сири, сир, молоко, бобові, соєві і кисломолочні продукти. Поступово власні вії почнуть відростати і стануть такими ж як і раніше. Справа в тому, що після нарощування вії знаходяться в жахливому стані, вони стають менше ніж їх звичайна довжина. Тому необхідно приділити їм максимум уваги.

 • . 4

  Про те, як нарощують вії, існує багато інформації. Необхідно бути готовою до і тому як правильно знімати нарощені вії в разі потреби. Деякі вважають нарощування надто згубною процедурою для вій. Але вії за своєю структурою схожі на волосся, а тому навіть при пошкодженні просто необхідно знати як їх швидко відростити і як доглядати за ними. Ті, хто спробував процедуру нарощування знають з якими проблемами і підводними каменями можна зіткнутися. Але будучи підготовленою, можна уникнути цих неприємностей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :