Як зняти нервовий стрес, якщо ліки не допомагають?

як зняти нервовий стрес, якщо ліки не допомагають?

Вам знадобиться
 • Фізична активність
 • Вміти відпочивати
 • Дихальні практики
 • Перегляд легкої комедії
 • Відпустка
Інструкція
 • . 1

  Сучасне життя все більше схожа на гонку на виживання, і особливо сильно це відчувається у великому місті. Каторжна праця на роботі, періодично трапляються проблеми в сім’ї, з друзями, сусідами, та й багато іншого — все це по краплі може рано чи пізно довести людину до точки кипіння. А адже доводить!

 • . 2

  У перекладі з англійської слово «стрес» означає напругу. Дійсно, коли все навколо «напружує», то в якийсь момент нерви просто не витримують і дають збій. У спробах придумати, як зняти нервовий стрес, люди часто самі призначають собі сильнодіючі препарати — антидепресанти або знаходять розраду в чарці, а то і в дозі наркотиків. Але потрібно розуміти, що проблему всі ці речі не вирішать. Вони на час дадуть ілюзію полегшення, до всіх неприємностей додавши ще одну — звикання, причому без стабільного ефекту.

 • . 3

  Проте вихід з такого, здавалося б, тупикового становища шукати потрібно. Як відновитися після стресу? Головне — зрозуміти, що сидіти і жаліти себе нерозумно і непродуктивно, і треба, подібно барону Мюнхгаузена, витягувати себе за волосся з цього болота. І найкращий помічник у такому починанні — фізична активність, тобто заняття фізкультурою, тривала піша або велосипедна прогулянка плюс свіже повітря добре приводять в порядок думки. І краще, якщо подібне заходу стануть щоденними, що допоможе уникнути стресу в майбутньому.

 • . 4

  Відомо, що найкращий захист — напад, а профілактика завжди простіше, ніж лікування. Це підходить і в тактиці боротьби зі стресом. Потрібно намагатися побудувати своє життя так, щоб йому просто не залишилося місця. Як протистояти стресу? Насамперед, змінити ставлення до щоденних справах і, нарешті, зрозуміти, що робота — це лише спосіб забезпечити себе матеріально. Звичайно, потрібно бути відповідальним, але не можна допустити, щоб отрудоваядеятельность заполонила всі думки. Не слід також надто трагічно сприймати те, що кажуть інші. Задуматися: а хто всі ці люди, що їх думка так вже боляче ранить?! Вони також не досконалі.

 • . 5

  З зміною ставлення до життя чарівним чином піде більша частина факторів, здатних викликати нервову напругу. А з часом може стати помітним й інше: кудись зникнуть багато хронічні хвороби, адже давно відомо, як стрес впливає на людину, знижуючи концентрацію уваги, доставляючи головні болі, прискорене серцебиття, підвищений тиск, а також хронічний недосип і нервове виснаження організму. Все це, якщо вчасно не зупинитися, може перерости в більш серйозні проблеми зі здоров’ям.

 • . 6

  Коли нервова напруга все ж загрожує ось-ось наздогнати, є кілька способів, як швидко зняти стрес. Перш за все, різні дихальні практики і йога допоможуть розслабитися і сконцентруватися на справді важливих речах. Віруючі з цією ж метою можуть вдатися до молитви. А для створення позитивного настрою дуже хороший перегляд небудь якісної комедії або просто фільму зі щасливим кінцем. У важких випадках потрібно змінити обстановку, наприклад, відправитися у відпустку в спокійне місце.

 • . 7

  І слід пам’ятати про те, що неприємності в житті трапляються абсолютно у всіх. Але хтось сприймає їх, як вселенську драму і крах всіх надій, а хтось, як хороший урок і ключ до чогось нового. Так, може бути, стресова ситуація — привід проаналізувати своє життя, зрозуміти, що в ній йде не так, і щось змінити в кращу сторону?

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :