Як зняти обшивку дверей «Логан»?

як зняти обшивку дверей

Вам знадобиться
 • Машина
 • Обшивка
Інструкція
 • . 1

  Щомісячні капіталовкладення в автомобіль іноді перевищують тих вкладень, які здатне витратити на себе більшість людства. А тим більше, якщо справа підходить до ремонту, і поза зрозуміло, як зняти обшивку дверей «Логан» у такому випадку знадобиться допомога кваліфікованого фахівця. Допомога такого роду коштуватиме не малу суму. Звичайно, не так дорого як зняти обшивку дверей «Мазда» і все ж витратиться, доведеться.

 • . 2

  Як людина здатна вболівати, так і залізна техніка здатна ламатися. Ніхто не може це передбачити і передбачити. Але як зазвичай техніка має властивість ламатися в не самий відповідний момент. Але, на жаль, не завжди є можливість, звернеться за кваліфікованою допомогою з тих чи інших причин. Тоді на допомогу вам може прийти банальне керівництво по експлуатації автомобіля. Хоча там досить рідко все прописано, але все ж, зрозуміти про що йде мова реально. Знання про те, як зняти обшивку салону можуть знадобитися тоді, коли ви вирішите встановити додаткову акустику або елементи тюнінга. Під обшивкою, завод виробник часто прокладає там електропроводку для того щоб максимально приховати зайві НЕ естетичні деталі проводки.

 • . 3

  Хоча найчастіше, при самостійному втручанні у зміні комплектації автомобіля автоматично ви знімаєте автомобіль з гарантії. Всі зміни повинні проводитися тільки на сервісних станціях технічного обслуговування. Це стосується лише нових, недавно придбаних автомобілів в офіційних автосалонах. На машини з істотним пробігом це правило не поширюється.

 • . 4

  Також простота зняття обшивки, будь то дверей або салону, безпосередньо залежить від марки машини. Наприклад, проїзд довгі роки на Пріорі, багато хто і не здогадуються про те, як зняти обшивку на «Пріорі», хоча вся складність впирається в кілька болтиков і пару кліпс. Багато, проводячи зняття обшивки в домашніх умовах, рідко можуть поставити її назад правильно. Це призводить до порушення естетики посадки обшивки, а так само не рідко до додавання сторонніх шумів при подальшій експлуатації конкретного автомобіля. Що б подібного не трапилося, перед демонтажем необхідно точно запам’ятати послідовність знімання деталі і зі сто процентною точністю зробити зворотну установку.

 • . 5

  У процесі користування автомобілем водії стикаються з такою проблемою як зняти обшивку сидіння. Оскільки з метою збереження сидінь в ідеальному стані потрібно заміна їх них чохлів. Це не настільки важка процедура, порівняно зі зняттям обшивки дверей, яку цілком реально зробити самостійно в домашніх умови. Єдино при заміні обшивки сидінь вам може знадобитися допомога другої людини при виборі самої обшивки, так і при її установці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :