Як зняти обшивку дверей «Мазда Демио»?

як зняти обшивку дверей

Вам знадобиться
 • Обшивка
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Під сидінням знаходиться шурупчики, які відгвинчуються ключем на « 12». Тільки відкручується саме сидіння, а не все крісло. Далі знімається широкою плоскою викруткою пластикові довгі засувки, вставляючи викрутку і на розрив розтуляючи. Не потрібно боятися застосовувати силу, зламати їх не вийде. Потім можна йти і спокійно мити сидіння і встановлювати назад. Тепер, як зняти обшивку сидіння не буде складним.

 • . 2

  Щоб зняти обшивку дверей у «Логана», спочатку треба зняти накладки трикутника дверей. Для допомоги знадобиться невелика викрутка. Всі роботу потрібно робити акуратно, так як є ймовірність пошкодити обшивку. Під лезо викрутки підкладають картонку такого ж розміру, тоді ризик псування буде невеликий. Як будуть зняті всі накладки, можна знімати і саму обшивку, але теж дуже акуратно. У кожного автомобіля свій шлях зняття обшивки. Тепер автомобілістів не будуть задаватися питанням, як зняти обшивку дверей «Логан».

 • . 3

  Обшивка дверей «Пріори» кріпиться за допомогою пластикових тримачів і болтів. Після зняття обшивки кліпси можуть зламатися так, що краще обзавестися новими кліпсами. Для зняття знадобиться хрестоподібна і пряма викрутка. У кріплення ручки відкручуються два гвинтика. Від’єднується разхем з проводами від модуля склопідйомників. Вивертається гвинт фіксації внутрішньої двері. Далі вона знімається. Внизу двері відкручуються три гвинтика кріплення оббивки. Відкручується фіксатор блокування дверей. І на завершення довгу викрутку вставляють між обшивкою і дверима, потихеньку отщелківая кліпси одна за одною. Короткий зміст, як зняти обшивку на «Пріорі».

 • . 4

  Карти дверей знімаються, відсуваючи засувку, акуратно викручується саморіз. Знімається м’який підлокітник, він тримається на кліпсах. Сильно тягнути вертикально вгору, тільки акуратно, там 2 шурупа, ці шурупи необхідно викрутити. Знімати краще при відкритому вікні, щоб не подряпати його, та й зручніше буде. Також знімаються бічні стійки — вони теж тримаються на кліпсах. Знімається лиштва верхівки ременя безпеки. Двері багажника вся на кліпсах так, що тут треба просто сильно тягнути. Як зняти обшивку салону часто задається питання в інтернеті.

 • . 5

  У «Мазді» обшивка знімається легко. Спочатку приклеюється скло до дверей. Знімається пластиковий трикутник, просто тягнеться на себе. Він тримається на кліпсах. Окручіваются 2 болта під ручкою дверей. Береться обшивка і з зусиллям тягнеться, кліпси відпадуть самі. Двері залишаються триматися на шнурі, який у жодному разі не можна обривати. Відключаються всі дроти, і відкручується три болта склопідіймача. Витягуються троси з пазів. Як зняти обшивку дверей «Мазда» виявилося зовсім нескладно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :