Як зняти обшивку дверей в автомобілі?

як зняти обшивку дверей в автомобілі?

Вам знадобиться
 • Викрутка
 • Чисті рукавички
 • Панель
Інструкція
 • . 1

  У процесі експлуатації автомобіля постійно виникають проблеми з пристроями і механізмами, розташованими усередині дверей кабіни або салону. В основному, це доводиться робити після відмови склопідіймача або необхідності заміни скла дверей, або випрямлення вм’ятин після дорожньо-транспортної пригоди. Ці операції нескладні і не вимагають наявності особливих навичок. Потрібен мінімум інструментів і знання місць кріплення деталей.

 • . 2

  Інструменти для вирішення проблеми як зняти обшивку дверей: у першу чергу — це голова і руки в чистих рукавичках. Потім, потрібні викрутка хрестова і плоска, шматочок товстого пластика для підкладки на матеріал обшивки при витяганні кріпильних деталей. Для зручності роботи і забезпечення збереження видобутих частин застосовують плоскогубці з захищеною поверхнею губок і спеціально зроблений ізвлекатель кліпсів у вигляді вигнутого розрізного гачка.

 • . 3

  Застосування інструментів допоможе власникові машини розібратися як зняти обшивку передніх дверей. Насамперед знімається панель облицювання внутрішньої ручки: верхній фіксатор відпускається, коли панель відтягнута на себе, нижній-після віджимання панелі вниз. Знімаються два фіксатора і вивільняється панель перемикання електроприводу склопідйомників і зовнішніх дзеркал заднього виду з дверного підлокітника. Після від’єднання проводки вивертаються три кріпильних гвинта і відпускається фіксатор кріплення панелі внутрішньої оббивки. Акуратно витягуються сім пластмасових фіксаторів по периметру внутрішньої оббивки дверей. Після цього панель обшивки виймається з пазів.

 • . 4

  Розбирання елементів обшивки дверей у різних марок машин виконується по різному. Це трохи складніше ніж вирішити питання, як снятьобшівку багажника. Наприклад, на дверях автомобілів вітчизняних марок при тюнинге знімають ручки склопідйомників. Встановлюють електропривод з включенням від пульта на передній лівій двері. Для цього застосовують перероблену обшивку. При демонтажі відкручується кнопка блокування замка дверей і знімається розетка внутрішньої ручки замку, після попереднього звільнення його викруткою.

 • . 5

  Після цього обшивка залишається на двері в підвішеному стані тільки на пістона. Вони знімаються шляхом піддягання викруткою і віджиманням обшивки, щоб вусики кріплення вийшли з отворів у двері. Майже також, як зняти обшивку з даху, у разі, коли він дійсно заважає, потрібно відігнути ущільнювач. Якщо не заважає, можна залишити на місці і не звертати на нього уваги. Проблема в тому, що його легко надірвати або відірвати зовсім, якщо не володіти достатнім навиком.

 • . 6

  Після розбирання обшивки деталі ретельно очищають від пилу і бруду. Необхідно приділити увагу обережності при знятті герметизирующей накладки під обшивкою або ущільнюючої липкої стрічки. Якщо вона пошкоджена: зламана і обірвана, з’являється можливість проникнення вологи всередину. Недолік вентиляції порожнин. призводить до розвитку вогнищ іржі, і як наслідок — зниження міцності та якості зовнішнього фарбування деталей. Перед складанням слід очистити місця кріплення, обзавестися необхідною кількістю кріпильних деталей і особистого терпіння. Саме цю роботу потрібно робити не поспішаючи, ретельно визначати ступінь зусилля, що додається як до кріплення, так і до елементів обшивки. Установка проводиться в зворотному порядку, щодо розбирання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :