Як зняти патрон безпечно?

як зняти патрон безпечно?

Вам знадобиться
 • Правила безпеки
 • Інструменти з гумовими ручками
 • Викрутка-тестер
Інструкція
 • . 1

  Час від часу в будь-якому будинку можуть виникати дрібні неполадки з електрикою і кожен раз кликати електрика не дуже зручно, та й накладно для гаманця. Найчастіше виникають проблеми з патронами, вкрученими в люстри, тому, корисно знати, що робити, якщо патрон в люстрі вимагає заміни новим. Заміна патрона може знадобитися в тому випадку якщо в патроні окислилися контакти і лампочка не загоряється, якщо лампочки перегорають занадто часто, або в тому випадку якщо лампочка лопнула в патроні, і немає можливості її видалити, що не видаляючи патрон. У загальному і цілому, причин змінити патрон може бути багато, а ось інструкція, як зняти патрон і замінити його новим одна для всіх випадків.

 • . 2

  Найбільш поширена причина поломки патрона — це неякісні контакти, які дуже швидко окислюються або перегорають, що призводить до того, що лампочка або не горить зовсім або в патроні відбувається іскріння, і коротке замикання, що призводить до розігріву контактів і, в кінцевому підсумку, цоколь лампочки нагрівається і лампочка лопається. Так як підключити патрон не складно можна вирішити всі проблеми разом замінивши патрон. Насамперед потрібно відключити електрику в усій квартирі і на щитку, не варто нехтувати технікою безпекою і обмежуватися вимикачем в кімнаті.

 • . 3

  Для проведення всіх роботу потрібно використовувати викрутки і щипці з заізолювали або гумовими ручками. Крім того, всі контакти і дроти, які підведені до патрона, потрібно перевірити на наявність напруги викруткою-тестером. Перед тим як викручувати патрон, якщо він розташований в люстрі, потрібно зняти плафон, щоб отримати достатній доступ до патрона. Звичайний патрон складається з трьох основних частин циліндричного захисного ковпака, керамічної вставки з контактами і нижній частині патрона. У першу чергу, потрібно зняти циліндричний захисний ковпак, який легко скрутити навіть руками. Після цього викруткою з гумовою річний потрібно акуратно відкрутити контакти, прикручені до керамічної вставці. В останню чергу знімається нижня частина патрона.

 • . 4

  Не рідко трапляється так, що з патрона не виходить викрутити лампочку і так як викрутити лампочку з патрона не представляється можливим, можна просто скрутити захисний ковпак і викрутити лампочку за допомогою плоскогубців. Якщо лампочка не викручується потрібно замінити весь патрон. Після того як старий патрон видалений потрібно взяти новий патрон розкрутити його на складові частини і встановити замість старого. Спочатку на провід одягається нижня частина патрона далі потрібно прикрутити контакти на керамічну вставку і вже в останню чергу прикрутити захисний ковпак.

 • . 5

  Для перевірки правильності виконаної роботи потрібно вкрутити лампочку, включити електрику в квартирі і на щитку і включити світло. Якщо лампочка горить нормально, не «блимає» і не «тріщить» значить все в повному порядку, заміна патрона пройшла успішно. Головне в проведенні всіх робіт пов’язаних з електрикою це безпека, тому притримувати заходів обережності обов’язково. У тому випадку є немає впевненості в тому, що робота буде виконана правильно краще звернутися до професіонала.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :