Як зняти патрон з перфоратора: секрети фахівців

як зняти патрон з перфоратора : секрети фахівців

Вам знадобиться
 • Викрутка
 • Плоскогубці
 • Молоток
 • Мастило
Інструкція
 • . 1

  Перш, ніж приступити до заміни патрона, слід розібратися, якими вони бувають. Основних видів всього три. Більшість моделей оснащено так званим кулачковим патроном, в яких насадки закріплюються за допомогою ключа. Так само бувають швидкозажимні і цангові SDS-патрони, в яких свердла фіксуються вручну, простим поворотом патрона. Перед тим, як зняти патрон з перфоратора, слід з’ясувати, за допомогою чого він до нього кріпиться.

 • . 2

  Найбільш часто зустрічається гвинтове кріплення. Щоб від’єднати патрон, необхідно звільнити затиск, далі за допомогою викрутки відкрутити гвинт, при необхідності притримуючи головку патрона плоскогубцями. У тому випадку, якщо гвинт не піддається, слід нанести декілька ударів молотком по шапці гвинта, щоб зрушити процес з мертвої точки.

 • . 3

  Піклуючись про те, як штробіть перфоратором без ризику поламати інструмент, слід робити заміну патрона регулярно. Позбувшись від старої деталі, слід визначитися з тим, яку заміну їй краще вибрати. Якщо перфоратор використовується широко і виконує багато функцій, отже, заміна насадок відбувається дуже часто. У такому випадку, має сенс ставити бистрозажімний патрон.

 • . 4

  Якщо ж свердла використовуються великі і змінюються рідко, кращим варіантом буде установка кулачкового патрона. Знаючи, як влаштований перфоратор, встановити патрон буде не важко. Досить встановити нову деталь на місце старої, закрутити гвинт до упору і заклацнути зажим. У діях необхідна уважність, оскільки неправильна установка чревата травмами в процесі експлуатації.

 • . 5

  Часто трапляється, що причина неполадок в роботі перфоратора викликана зовсім не зносом патрона. Важливо вміти правильно діагностувати неполадку, і перед тим, як полагодити перфоратор, точно знати, чим викликані перебої. Іноді причина криється в пробої кабелю. Для виявлення цієї проблеми необхідно відключити інструмент від електромережі і продзвонити шнур. У разі необхідності, слід відгвинтити задню кришку апарату, повністю дістати кабель, розкрутити його і уважно вивчити на наявність пробоїв. У випадку виявлення таких, їх слід ретельно зачистити.

 • . 6

  Часом причина нестабільної роботи інструменту криється в недостатній кількості мастила. Перед тим, як свердлити перфоратором, необхідно перевіряти, чи достатня кількість масла налито в спеціальний мастильний лоток. Крім того, окремо потрібно змащувати хвостовики насадок, щоб робота була більш м’якою і гладкою. У заміні патрона і ремонті перфоратора немає нічого складного. Важливо послідовно виконувати інструкцію і працювати на совість. Тоді все вийде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :