Як зняти педаль зчеплення?

як зняти педаль зчеплення?

Вам знадобиться
 • Втулка
 • Трос
 • Гайка
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Причин, які змушують водіїв знімати педаль зчеплення — небагато, але вони є. Зазвичай, це або тюнінг, або ремонт. Скрип педалі, під час вимикання зчеплення буде дратувати будь-якого водія, що спонукає його зняти педалі зчеплення для того, щоб замінити неробочі втулки на її осі. Так, як зняти педаль зчеплення? Для демонтажу однієї педалі зчеплення доведеться знімати і педаль гальма, так як вони сидять на одній осі. Після того, як замінені втулки, поставити всі деталі назад в зворотній послідовності.

 • . 2

  У зв’язку з бурхливим розвитком ігрової промисловості, були розроблені нові пристрої для комп’ютерних ігор. Такими пристроями є комплекти з рулями і педалями. Як підключити кермо і педалі? Нескладно, необхідно просто купити програмне забезпечення, що дозволяє це зробити. Зазвичай в кожен комплект входить покрокова інструкція з установочними диском, дотримуючись якої, можна підключити дане устаткування до комп’ютера. Якщо ще і монітор комп’ютера у вигляді телевізора, то драйв і гарний настрій від гри точно можна отримати.

 • . 3

  Як встановити кермо і педалі на комп’ютер, ми розглянули в попередньому абзаці, а установку цих деталей на автомобіль здійснює завод-виробник при складанні вироби. При ремонті ж або бажанні замінити кермо на спортивну модель, зняти і заново встановити кермо і педалі можна самим, володіючи деякими знаннями, або звернутися в автосервіс, де вам із задоволенням допоможуть.

 • . 4

  Для кожного початківця і не дуже водія, дуже актуальне питання: «Як правильно натискати на педалі?» Для того, щоб керувати автомобілем, мало просто вміти крутити кермо. Необхідно знати, як і в який момент натиснути ту чи іншу педаль, особливо, якщо мова йде про автомобіль з механічною коробкою передач. В автомобілі всього три педалі — гальмо, газ і зчеплення. Кожна педаль виконує свої функції. З точки зору безпеки, найголовнішою педаллю в машині є гальмо. Природно, газ і зчеплення теж необхідні, і вони є важливою частиною комфортного руху автомобіля. Натискати на педалі в автомобілі необхідно по черзі. Натискаючи на педалі, ноги не повинні торкатися керма.

 • . 5

  При сильному вдавливании педалі зчеплення в підлогу, швидше за все, потрібно просто відрегулювати вільний хід педалі. Це робиться шляхом переміщення регулювальної гайки уздовж різьблення на кінці закріплюючо троса. Для демонтажу троса, для його заміни, треба відкрутити гайку, зняти поворотну пружину і від’єднати трос. Потім, прибрати декоративну панель для доступу до педалей, від’єднати трос від педалі і замінити його. Потім, встановити всі деталі в зворотному порядку. Потім, 3 рази натисніть на педаль до упору, і якщо все в порядку, закриття регулювальну гайку. Таким чином, можна дізнатися як відрегулювати педаль зчеплення.

 • . 6

  Автомобіль — це набір складних механізмів, що працюють злагоджено і чітко. Від роботи цих механізмів і вузлів залежить, насамперед, наша безпека. Утримувати автомобіль у порядку, проводити профілактику роботи всіх вузлів і механізмів — це обов’язок всіх автолюбителів. Коли всі механізми працюють чітко і злагоджено, то автомобіль стає не розкішшю, а засобом пересування. І доставляє своєму власникові справжнє задоволення від володіння ним, від відчуття свободи і почуття задоволення при водінні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :