Як зняти плівку з печінки найефективніше?

як зняти плівку з печінки найефективніше?

Вам знадобиться
 • Печінка
 • Сіль
 • Окріп
 • Холодна вода
Інструкція
 • . 1

  Печінка куряча, свиняча, яловича — дуже корисний продукт. Особливо важливо не нехтувати нею в дитячому раціоні. Печінка повинна входити обов’язково і в меню вагітних жінок, і стати частою гостею на столі у людей похилого віку. Ось тільки як зняти плівку з печінки правильно і швидко, на жаль, до цих пір не знають багато хто. А адже ця процедура не настільки складна. Вся справа в тому, що печінка — досить примхливий і делікатний продукт. Плівку треба знімати таким чином, щоб не пошкодити ніжної консистенції печінки.

 • . 2

  Існує декілька ефективних способів. Якщо куплена заморожена печінка, то очищати від плівки її треба, поки вона мерзла. Робиться це досить легко. Однак для дитячого харчування краще купувати свіжий, чи не заморожений продукт. Тому перед тим, як приготувати печінку для дитини, її треба покласти (буквально на кілька хвилин) в дуже холодну воду. Потім обдати окропом, і плівка легко зніметься. Деякі господині проробляють цю процедуру у зворотному порядку. Спочатку опускають на пару секунд у гарячу воду, а потім відразу ж в холодну.

 • . 3

  Якщо потрібно посмажити риб’ячі субпродукти, то особливих турбот з ними не буде. Наприклад, перед тим, як приготувати печінку миня, потрібно тільки акуратно і ретельно видалити з неї жовч. А ось з курячої печінки потрібно обов’язково вирізати не тільки жовчні протоки, а й великі судини. Пристосуватися до цього легко. Тому не потрібно цуратися цього цінного продукту тільки через складну попередньої підготовки.

 • . 4

  Є ще один досить ефективний, як запевняють багато, спосіб позбавлення від плівки. Потрібно гарненько натерти продукт сіллю перед тим, наприклад, як приготувати яловичу печінку. Рецепт цей прийшов до нас з минулого. Сіль допоможе очистити шматки печінки. Причому, можна просто вмочити пальці в велику сіль. Це теж допоможе позбутися пленочек. Великий шматок доведеться розрізати. Тоді відкриються внутрішні прожилки, які теж слід видаляти. Робити це треба гострим ножем і дуже акуратно.

 • . 5

  Яким би способом не скористалася господиня, печінка після такої попередньої підготовки повинна залишатися цілісною, володіти ніжною однорідною консистенцією. Знаючи, як правильно готувати печінку, можна радувати своїх домашніх різноманітними дієтичними стравами. Для дітей готувати смачні підливки, для старих — парові котлетки з печінки. Не треба відмовлятися від цінного продукту тільки через складнощі його обробки.

 • . 6

  Смачна і правильно приготована печінка на столі не має бути рідкісною гостею в сімейному меню. Вона має повне право стати царицею обідів і вечерь. Адже тепер відомо, як швидко очистити печінку від плівки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :