Як зняти почервоніння і перевтома очей?

як зняти почервоніння і перевтома очей?

Вам знадобиться
 • Знання про те, як правильно і на скільки часто давати очам відпочивати
 • Знання того, як правильно робити вправи для очей
 • Уміння робити масаж і компреси для очей
Інструкція
 • . 1

  Щоденна робота за комп’ютером, перегляд телевізора, читання дрібних текстів з екранів планшетів і моніторів не можуть не позначитися на стані очей. Склера поступово втрачає білизну і блиск, зір слабшає, відчувається виражене перевтома очей. Як правило, людина починає піклуватися про своїх очах, коли зіпсоване зір стає причиною зниження працездатності і завдає чимало проблем у повсякденному житті. Звертати увагу на стан здоров’я очей потрібно якомога раніше, і основне правило збереження його — уникати довгого безперервного напруги, що особливо актуально для найзапекліших трудоголіків, які часто відзначають у себе навіть такий симптом, як температура від перевтоми. Звичка, яку намагаються прищепити педагоги дітям, — десятихвилинні перерви через кожні три чверті години — допоможе запобігти втома очей і зниження гостроти зору. Під час таких перерв можна позайматися спогляданням виду за вікном, розпиванням чаю або гімнастикою для зору. Головне — не дивитися в монітор весь день, інакше не тільки постраждають очі, а й настане нервова перевтома.

 • . 2

  Щоб зняти почервоніння склери, можна кожні дві години проробляти вправи, які дозволяють ефективно розслабити м’язи очного яблука і тим самим зменшити вираженість його кровоносних судин. 1. Протягом хвилини швидко моргнути, намагаючись інтенсивно плескати віями, імітуючи помах крила метелика. 2. Не повертаючи голову, подивитися якомога далі вправо, потім вліво. Повторити 20 разів. 3. Не змінюючи положення голови, переводити погляд максимально вгору і вниз. 4. Знайти блізкорасположенного точку очима, сфокусувати на ній погляд, потім перевести його на об’єкт, розташований далеко. Повторити 15 разів. 5. Описувати очима кола то з відкритими, то з закритими століттями.

 • . 3

  Цікаве вправу пропонують східні доктора. Потрібно протягом двох-трьох хвилин помасажувати мочки вух, щоб зняти почервоніння склер. Такий масаж допомагає позбутися навіть при сильній степеніпереутомленія очей і відновити їх працездатність. Чай здатний не тільки додати бадьорості організму, але і зняти втому і перевтому очей. Чайні пакетики кладуться на закриті повіки і тримаються близько десяти хвилин. Очі — не тільки орган для сприйняття інформації, а й відображення внутрішнього світу людини. Тому не треба шкодувати часу на догляд за ними, результатом регулярних процедур стане хороший зір і чистий ясний погляд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :