Як зняти подушку безпеки пасажира

як зняти подушку безпеки пасажира

Вам знадобиться
 • Комплект автомобільних інструментів
 • Машина
 • Час
Інструкція
 • . 1

  Подушка безпеки пасажира в більшості автомобілів монтується перед переднім кріслом пасажира. Вона є однією з основних частин системи безпеки, при інтенсивному особовому ударі спрацьовує спільно з ременем безпеки і дозволяє знизити ймовірність трагедії при ДТП. Підставою для зняття подушки безпеки є спрацьовування системи або для виконання ряду робіт в машині. Перед тим, як приступити до демонтажу подушки необхідно детально розібратися в механізмі системи. Зазвичай він являє собою модуль самої подушки безпеки, блоку діагностики і датчика удару. Датчики можуть розташовуватися в салоні або зовні в передній частині автомобіля. У блоці діагностики є світлодіодна лампа, яка при несправності системи загоряється.

 • . 2

  Розглянемо, як зняти подушку безпеки пасажира, для чого спочатку від’єднати дріт від клеми акумулятора. Після паузи в кілька хвилин (якщо її не витримати може несанкціоновано спрацювати система) продовжуємо роботу по зняттю модуля подушки. Пам’ятайте: щоб уникнути травм не можна перебувати при роботі навпроти модуля. Ключем TORX від’єднуємо подушку з торпедою, знімаємо тримач лапи підсвічування в речовому ящику, розмикаємо електричний роз’єм. Виймаємо речовий ящик. Викручуємо гайки внизу і з боків модуля подушки безпеки. Від’єднуємо електричний роз’єм від подушки безпеки. Виймаємо всю конструкцію. Зняту подушку потрібно зберігати (якщо вона в робочому стані) в сухому і чистому місці, осторонь від предметів, які могли б завдати травми при її розгортанні.

 • . 3

  Якщо відбулося спрацьовування системи — наступна задача, як замінити подушку безпеки, відробила свою функцію. Піротехнічні натяжители ременів і датчики удару також вимагають заміни. Крім того потрібно переконатися, що кришка подушки безпеки і контакти роз’ємів не деформовані, не мають тріщин і вм’ятин. Помінявши подушку безпеки необхідно з пам’яті системи прибрати дані про спрацьовування. Інакше подушка безпеки перебуватиме в післяаварійний не робоче стані з палаючої лампочкою блоку діагностики.

 • . 4

  Установка нового або старого (робочого) модуля безпеки в пасажирському відсіку виконується у зворотній послідовності з усіма рекомендаціями. Перед тим, як провід приєднати до акумуляторною батареєю в цілях безпеки необхідно з салону видалити людей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :