Як зняти порчу на самотність?

як зняти порчу на самотність ?

Вам знадобиться
 • Істинна віра в Бога
 • Впевненість у собі
 • Самодостатність
 • Шукати причину в собі
Інструкція
 • . 1

  Що б не говорили скептики, псування, напевно, існує. Але «наводить» її на себе найчастіше сама людина — своєю невпевненістю в собі, невір’ям у Бога, який любить нас і не залишає ні в яких ситуаціях. «Якщо Бог зі мною, то хто проти мене?» — Ось головні слова, які не дозволять підібратися до душі ніякої «псуванні». Слід ходити до церкви, сповідатися і причащатися, і — хто тоді, який «чаклун» або зла людина зможе нашкодити? Хто може бути сильніше Святих Дарів? Звичайно, далеко не всі можуть досягти такої глибини віри, але прагнути необхідно, щоб навіть у разі невдачі не ламати голову над тим, як зняти порчу на самотність, а просто зробити її недійсною.

 • . 2

  Буває й так, що всі доводи розуму стають марними в тому випадку, якщо людина, гідний у всіх відносинах, не просто не може влаштувати особисте життя, а й стає ізгоєм у суспільстві. У нього немає друзів, у нього не дуже близькі і хороші відносини навіть з родичами. . . У чому ж справа? Псування. Слід зняти. У всіх газетах мільйон оголошень всіляких магів, які легко з цим впораються! Тут потрібні тільки гроші і якомога більше легковір’я. Віри не в Бога, не в свої сили, якщо вже людина атеїст, а в невідомого чаклуна, який обіцяє «зробити красиво». Чи не краще подумати самому — як впоратися з самотністю?

 • . 3

  Є, правда, інший варіант, магічний, але майже безкоштовний — зняти порчу самому. Практичні поради по цій справі можна знайти де завгодно, і багато. І ось начитавшись їх, людина у відчаї почне проводити якісь дивні ритуали зі свічками, камінчиками, кільцями. сипати сіль, лити воду, мотати шовк, ліпити віск. . . Можливо, це розважить його ненадовго. Можливо, це навіть розіб’є його самотність-якщо він почне обговорювати всі ці способи з такими ж любителями поворожити, може, навіть на форумах, а там і до реальних зустрічей і знайомств дійде. Та навіть якщо спробувати у всіх зустрічних питати поради, як жити на самоті, можна значно розширити своє коло знайомств!

 • . 4

  Строго кажучи, людина і не може бути один — у нього є він сам, є книги, інтернет, телевізор. . . Але живого спілкування з людьми це не замінить, так само, як участі інших людей в його житті. З людьми взаємодіяти необхідно, хоча б заради горезвісного «склянки води». Як? Ось цьому-то і варто вчитися, а не чаклунства і зняттю якихось порч, які, якщо і є, то вони не на самоті, воно — наслідок, а причина? Чи не в тому, що людина сама уникає спілкування з якоїсь причини — лінь, егоїзм, сором’язливість, комплекси. Ось від них-то і варто позбутися в першу чергу, а вже після думати про те, як позбавитися від самотності!

 • . 5

  Так що, якщо вже говорити про псування, то найчастіше її результатом стало не самотність, а саме вади характеру. А з’явилися він, швидше за все, в дитинстві. І хто навів цю «порчу»? Сама людина, його батьки, оточення. Не те вселили, не тому навчили. Той, хто позбавлений таких вад, не буває самотній. Приклади бувають разючі — інваліди, які не можуть виходити з дому, але у них велике коло знайомств, люди до них тягнуться. Чому? Тому, що вони, навіть будучи безпорадними — цікаві. спілкування з ними корисно, не напружує, а збагачує людей. Людина, позбавлена, здавалося б, усього фізично, виявляється багатий духовно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :