Як зняти повію?

як зняти повію?

Вам знадобиться
 • Оголошення
 • Реклама на вулиці
 • Телефонні довідники
 • Телефон
 • Спеціальні журнали
Інструкція
 • . 1

  На пошуки необхідної вам жінки багато часу не піде. Оголошення в газетах, неонова реклама на вулицях, телефонні довідники та різного виду буклети рясніють подібного роду інформацією. Все, що вам знадобиться — це телефон і потрібний номер. Також можна «зняти» повію в світовій мережі Інтернет. Практично на кожній сторінці розміщена реклама з подібного роду послугами, та й «спливаючі» рекламні вікна теж не дають спокою. Майже в кожному місті існує так звана «алея любові», на якій кожен вечір збираються повії на будь-який смак і за різною ціною. Під’їхавши на машині, ви легко зможете дізнатися сьогоднішню «таксу» і домовитися з сутенером дівчат про майбутньої ночі «любові».

 • . 2

  Також існує такий вид послуг, як VIP повії. У народі, «для краси», це називається «супроводжуюча дівчина». Такого роду послуги коштують не дешево, але і відрізняються якістю. У спеціально підготовлених дівчат є медичні картки з довідками від лікарів, вони навчені правилам етикету і мають у своєму гардеробі вишукані, дорогі речі. «Замовити» таких повій по кишені тільки дуже забезпеченим людям.

 • . 3

  Багато чоловіків вважають, що звичайний роман з жінкою вимагає великого емоційного напруження: спочатку вечерю, потім побачення в кіно, потім ми починаємо пізнавати один одного, закохуємося. . . А з повією все набагато простіше — зустрілися, отримав що треба, заплатив і «до побачення». Найчастіше до повій приходять за тим, щоб реалізувати на практиці сексуальні фантазії, що виходять за межі загальноприйнятих норм — те, що добропорядні чоловіки ніколи не наважилися б запропонувати своїм дружинам. Але важливо переконатися, що обрана дівчина буде відповідати вашим запитам і побажанням. «Візьміть» її на годину. Влаштувало? Подовження час «відпочинку»!

 • . 4

  У будь-якому випадку, куди б ви не звернулися, будьте пильні: дуже часто можна просто «отримати по голові» і залишитися без грошей. Тому краще вдаватися до вже перевірених джерел. Не соромтеся, запитайте у товаришів, вже точно відсотків 75 з них знають, куди можна звернутися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :