Як зняти приворот з людини?

як зняти приворот з людини?

Вам знадобиться
 • Гілочка дерева
 • Носовичок
 • Біблія
 • Свічка
Інструкція
 • . 1

  Перед тим, як зважитися на зняття привороту, дізнайтеся, де живе ваша суперниця, яка присуши вашого коханого. Прийдіть до її будинку в темний час доби і зріжте з дерева гілочку. Відрізаючи гілку, промовляйте вголос таке заклинання «Гнеться прут, ламається. Так і твоєї жилі, раб Божі (ім’я приворожений, ламатися в чужому ліжку. Подругу будеш обіймати, а по мені рабі Боже (своє ім’я) тужити. Слово моє твердо, як камінь Алатир ».

 • . 2

  Слідкуйте за тим, щоб вас ніхто не побачив і не застав за настільки незвичайним справою. Інакше даний метод, як зняти приворот з людини, не подіє і ваші зусилля не принесуть бажаного результату. Відрізану гілочку замотайте в носовичок, яким в останні кілька днів користувався ваша кохана людина або просто носив його при собі. Заздалегідь подбайте про наявність у вас такого хустки.

 • . 3

  Хусточка з гілкою потрібно постаратися закопати в землю біля ганку суперниці або на дорозі, по якій ваш улюблений бігає до розлучниці. Як тільки приворожений людина пройде за місцем, де похована гілочка, у нього почнуться проблеми в ліжку з чужою жінкою та її чару з часом перестануть діяти на нього. Майте на увазі, що Приворотна ворожба практично завжди дає побічні ефекти. Тому, якщо ви зважитеся на зняття привороту або зробите відворот від іншої жінки, то є ризик зруйнувати ваші стосунки з коханою і приректи чоловіка на невдачі в ліжку.

 • . 4

  Якщо ворожка зробила приворот на сексуальний потяг вашого улюбленого, то неправильно проведений обряд може погіршити ситуацію. Щоб уникнути серйозних наслідків і не нашкодити своєму коханому обрядом «як зняти любовний приворот», після ритуалу читайте Біблію при запаленій церковної свічці. Щодня приділяйте цій справі по півгодини свого часу і вірте в те, що очищаєте енергетичну оболонку свого коханого від нечистої сили і впливу ворожки.

 • . 5

  Якщо під час читання молитов, ви бачите, що свічка починає тріщати, а полум’я стає чорним, значить, дійсно на людини був зроблений приворот і в даний момент він відступає. Про зняття привороту можна судити і по зміні настрою приворожений, він почне уникати ворожку, на час впаде в депресію і стане сентиментальним. Потерпіть трохи, незабаром улюблений стане таким, як був колись.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :