Як зняти пухлина з ноги після вивиху?

як зняти пухлина з ноги після вивиху?

Вам знадобиться
 • Лід
 • Подорожник
 • Золотий вус
 • Ефірні олії
 • Листя капусти
 • Ріпчасту цибулю
Інструкція
 • . 1

  Вивих ноги — це вкрай неприємне явище, яке викликає пухлина пошкодженої кінцівки, а також гострі хворобливі відчуття при спробі ходьби. Від таких казусів ніхто не застрахований, але як зняти пухлина з ноги? У даному випадку діяти потрібно негайно, не втрачаючи на роздуми дорогоцінного часу. Насамперед, хвору ногу слід терміново опустити в холодну воду і потримати протягом десяти хвилин, в цей час розмірковуючи про свої подальші так званих «реанімаційних заходи».

 • . 2

  Швидко прибрати пухлина допоможе щось холодне, наприклад, лід або великий шматок замороженого м’яса; адже, як відомо, холод зменшує інтенсивний приплив крові. Крім того для цієї ж мети пошкоджену ногу необхідно підняти вгору або перетягнути гнітючої пов’язкою. Холод прикладати на десять хвилин, після чого давати хворого місця трохи «розслабитися» і знову повторювати процедуру доти, поки нога придбає свої звичні розміри і перестане боліти. Також важливо знати, як прибрати пухлина з обличчя.

 • . 3

  Для ефективного усунення набряклості можна використовувати ефірні масла, головне — поєднати їх у потрібних пропорціях. Так, в одну ємність налити п’ять крапель масла лаванди, п’ять крапель олії герані і стільки ж олії гвоздики. Перемішати, а в отриманому складі змочити марлю і накласти її на хворе місце. Лікувальний компрес бажано примотати марлевою пов’язкою і залишити до тих пір, поки він остаточно не висохне. До речі, ось знайшлася відповідь і на інше питання, як прибрати пухлина після удару.

 • . 4

  Через брак деяких з перерахованих вище масел, можна приготувати лікарський засіб тільки з масла лаванди, а для цього п’ять крапель ефіру розчинити в 100 мл крижаної води. Змочити і прив’язати компрес до забитого місця тугою пов’язкою, а дія лаванди буде відчутно вже через кілька хвилин. Також лікувальним ефектом володіє і так званий «сечовий компрес», проте далеко не всі пацієнти погоджуються на подібні експерименти.

 • . 5

  Однак є й інші способи, як зняти пухлина від укусу або удару. Наприклад, в лікувальних цілях можна використовувати звичайний ріпчаста цибуля, який подрібнити на тертці, формуючи однорідну кашку. Накласти її на опухлий ділянку шкіри, а після накрити целофаном і примотати бинтом, створюючи так званий парниковий ефект. Аналогічним способом можна використовувати вимиті листя подорожника або капусти, регулярно накладаючи їх на місце забитого доти, поки пухлина не пройде.

 • . 6

  Також можна використовувати цілющі властивості золотого вуса, який не тільки набряклість знімає, а й нормалізує кровообіг, послаблює больові відчуття і прибирає гематоми. Так що методів, як швидко зняти пухлина, предостатньо; головне — не сидіти склавши руки, а терміново вживати необхідні лікувальні заходи, здатні запобігти набряклість пошкоджених тканин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :