Як зняти пухлина з руки після забиття?

як зняти пухлина з руки після забиття?

Вам знадобиться
 • Бинт
 • Мазі
Інструкція
 • . 1

  Багато людей дуже часто отримують невеликі травми. Вдаритися об кут стола, об двері. Випадкові падіння і удари — частина повсякденного життя і від цього ніяк не відкрутитися. Але як зняти пухлина руки, щоб у майбутньому не викликати ускладнень?

 • . 2

  Удари часто викликані при невеликих падіннях або від удару тупим предметом. Є два види забиття — шкіри або підшкірних клітин і внутрішні забої. Основними симптомами при цьому є біль, синці, припухлості і іноді навіть порушення функція рухів. Біль при цьому максимальна в момент удару і з часом вщухає, переходячи в неприємні ниючі почуття.

 • . 3

  Синці, тобто гематоми, з часом змінюють і свій колір. З моменту удару вони стають червоні, а з плином часу синіють. Якщо забій змінив колір на жовтий або зелений, тоді він повинен незабаром спасти.

 • . 4

  Для того, щоб зрозуміти, як зменшити пухлину, не треба бути лікарем. Досить просто якнайшвидше охолодити місце удару і дати йому спокій. Найкраще обмотати хворе місце бинтом і зменшити його руху, накладенням будь опори. Можна навіть зменшити набряк, якщо закріпити кінцівку якомога вище.

 • . 5

  Як зняти пухлина після перелому — вже зовсім інша тема. Мало буде просто тримати забите місце у спокої. Краще всього використовувати всілякі мазі, бажано з натуральних похідних. Найкраще для цього підійде полин, календула, звіробій, ромашка, сік алое і ялицеве масло. Змащувати забите місце потрібно до повного вбирання, щоб на ньому не залишалося мазі.

 • . 6

  Часто буває так, що починають хворіти зуби і розпухає щока. У такому випадку потрібно терміново звернутися до стоматолога, а поки це ще не зроблено, зрозуміти, як прибрати пухлина з щоки. Для цього достатньо буде зробити теплий компрес, який дозволить крові циркулювати на запаленому місці і, внаслідок чого, зменшити або остаточно прибрати пухлина. Без консультації з лікарем не варто починати приймати антибіотики або інші лікарські засоби, адже подібна проблема може бути викликана відразу декількома факторами і використання неправильних медикаментів може тільки погіршити ситуацію.

 • . 7

  Як зняти зубний пухлина — питання досить цікаве. З одного боку, її можна прибрати, приклавши самий звичайний компрес, а з іншого — подібним методом НЕ БУДЕ вилікувана болячка, яка привела до подібного ефекту. Важливо розуміти, що не можна зволікати з походом до лікаря, адже такі проблеми самі собою не вирішаться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :