Як зняти радіатор опалення?

як зняти радіатор опалення?

Вам знадобиться
 • Ключ газовий
 • Захист на підлогу
Інструкція
 • . 1

  У житті виникають ситуації, коли потрібно демонтувати водяний радіатор опалення. Потреба може виникнути в силу багатьох обставин. Наприклад, у разі пробою, або виникає необхідність знову пофарбувати стіну за опалювальною батареєю. Причини можуть бути різні, і щоб не кликати фахівців, розповімо, як це можна зробити самостійно.

 • . 2

  По-перше, необхідно перекрити доступ води і повністю злити теплоносій з радіатора. Нескладна технологічна операція, що полягає у відкритті спускного крана і закритті впускного. Після цього питання, як зняти радіатор, гостро не стоїть.

 • . 3

  Буде потрібно газовий або ключ-шестигранник. Якщо на батареї немає спускного і впускного кранів, то доведеться перекривати стояк. У приватному заміському будинку з локальним теплопостачанням необхідно зливати всю воду з системи. Потім ключем, який краще підходить, від’єднують трубу від радіатора. Необхідно проявити обережність, щоб не зіпсувати різьблення.

 • . 4

  Якщо прикласти до ключа надмірне зусилля, то можливий злам гайки, а також стику. Перед початком демонтажу опалювального приладу під радіатором на підлогу кладуть поліетиленову або інший захист від попадання води. При цьому необхідно проявити акуратність, щоб потім не займатися зайвою приборки.

 • . 5

  Коли це зроблено, то, як зняти радіатор опалення, вже зовсім не є складною проблемою. Прилад водяного опалення знімають з тримачів (сабелек) і обережно відносять убік. Як показує практика, одному не рекомендується здійснювати демонтаж опалювального радіатора. Краще це робити вдвох.

 • . 6

  Після демонтажу опалювальної батареї необхідно прилад ретельно оглянути і в обов’язковому порядку очистити. Оскільки бруд накопичується внизу, то в радіатор наливають трохи води, розведеної харчовою содою. Потім воду зливають разом з відкладеннями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :