Як зняти радіатор з процесора?

як зняти радіатор з процесора ?

Вам знадобиться
 • Термопаста
 • Пензлик
 • Пилосос
 • Викрутки
Інструкція
 • . 1

  Раз на рік у кожного має в своєму розпорядженні системний блок, виникає необхідність зняти охолодження з процесора, почистити його від пилу і бруду, для поліпшення його теплового режиму. Розглянемо, як правильно це робити.

 • . 2

  Радіатори під застарілі процесори сокет 462 (А), 370 мають кріплення у вигляді однієї зігнутої пружинистої пластини, яка проходить через цент радіатора і кріпиться за виступи пластмасової рамки процесора. Часто називається «кошик». Для зняття охолодження, натискаємо на неї і знімаємо з виступу. Похитуючи вліво і вправо, відокремлюємо процесор від радіатора і знімаємо його.

 • . 3

  Як зняти радіатор з процесора сокет 775, 1155, 1156? Охолодження під ці сокети має дві конструкції. Перша — це чотири втулки з пружинками, звані «кліпсами». Знімаються так. Викруткою повертаються вліво і рукою витягуються з отворів материнської плати. Поворот вліво і вправо кілька разів, і підйом радіатора вгору. Все знято. Другий — радіатор прикрутять за допомогою 4 довгих гвинтів. Вивертаються гвинти, і знімається охолодження. Видаляється стара термопаста. Пил забирається за допомогою пензлика і пилососа. При необхідності змащується заодно і вентилятор, встановлений на радіаторі.

 • . 4

  Як зняти радіатор з процесора сокет 754, 939, ам 2, ам 2 +?. Конструкція охолодження під ці сокети однакова. Навколо процесора закріплена пластмасова рамка з виступами. Один з одного боку, два з іншого. На радіаторі встановлена пружина у вигляді металевої смуги. Натисканням на неї зверху, вона знімається з виступів рамки. Погойдуємо і акуратно знімаємо. Всі очищаємо від пилу і не забуваємо перед установкою на місце, нанести свіжу термопасту. Розглянуто основні системи охолодження і способи зняття. Зусилля великі не застосовуються щоб уникнути поломки пластмасових деталей кріплення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :