Як зняти розетку перед поклейкой шпалер?

як зняти розетку перед поклейкой шпалер?

Вам знадобиться
 • Хрестова ответрка
 • Плоска викрутка
Інструкція
 • . 1

  Роблячи ремонт у квартирі кожна людина рано чи пізно доходить до стадії поклейки шпалер. Всім відомо, що практично в кожній кімнаті присутні такі елементи, як електричні розетки. Практично завжди вони повинні бути поверх шпалер, щоб не порушувати естетичного вигляду кімнати. І практично завжди розетки трохи виступають від площини стіни. Тому перед поклейкой шпалер їх треба демонтувати, а після поклейки — поставити на місце.

 • . 2

  Як зняти розетку. Тут немає нічого складного. Якщо на розетці видно головки гвинтів, то їх треба відкрутити підходящої викруткою. Якщо гвинтів не видно, значить, вони прикриті рамкою. При зовнішньому огляді неважко визначити, як ця рамочка знімається. Практично завжди її досить підчепити і відстебнути викруткою. При можливості розетку краще знеструмити. Для розеток, вбудованих в стіну, достатньо зняти тільки декоративну рамку. Для розеток, які кріпляться поверх стіни, доведеться відкручувати всю коробочку, а що залишилися дроти перед поклейкой заізолювати.

 • . 3

  Іноді виникає питання — як підключити розетку із заземленням. Тут необхідно, щоб виконувалася 2 умови. По-перше — сама розетка повинна бути зі спеціальним контактом для заземлення (це можна уточнити у продавця, або подивитися на розетку, там має бути три контакту, а не два), і по-друге, в будинку має бути проведено заземлення. Два контакту є в кожному будинку — нуль і фаза, а ось заземлення — не в кожному. Якщо обидва ці умови дотримані — то треба закріпити всі дроти у відповідні гнізда згідно інструкції, або за схемою, яка часто намальована на самій розетці.

 • . 4

  Якщо виникло питання — як працює розетка, то тут теж все просто. У будь розетці є 2 круглих отвори для вилки. На розетках із заземленням ще є додатковий контакт. До контактів в отворах підведені відповідно — до одного — фаза (струм у нас змінний, тому напруга тут змінює напрямок з частотою 50 — 60 Герц), а на другий — нуль. За рахунок цього між контактами створюється різниця потенціалів, і при замиканні ланцюга через вилку ми отримуємо працюючий електричний прилад. Це теорія. А на практиці все, що нам потрібно знати, це те, що щоб прилад заробив, досить увіткнути вилку в розетку.

 • . 5

  Тепер розглянемо як як закріпити розетку, коли шпалери вже наклеєні. Якщо розетка втоплена в стіну, то необхідно вирізати частину шпалер, що закриває розетку, і прикрутити раніше зняту рамку на місце. Якщо ж розетка зовнішня, то потрібно дістати з стіни електричні дроти, закріпити їх у коробочці розетки на свої місця, а саму розетку прикріпити на стіні на гвинти, шурупи або саморізи.

 • . 6

  Як можемо переконатися, у демонтажі та повернення електричних розеток на місце немає нічого складного, і з цим завданням може впоратися будь, навіть непідготовлений чоловік.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :