Як зняти ручку на пластикових вікнах, як відремонтувати ручку пластикового вікна?

як зняти ручку на пластикових вікнах, як відремонтувати ручку пластикового вікна?

Вам знадобиться
 • Викрутка хрестоподібна
 • Викрутка звичайна
 • Плоскогубці
Інструкція
 • . 1

  Для початку потрібно визначити, зламалася чи ручка, або просто на просто її заїло. Для цього добре її, із зусиллям, потрібно прокрутити вниз, потім убік і вгору. Якщо нічого не відбувається і вікно не закривається, тоді вона точно зламана. Для того, щоб побачити як вона вийшла з ладу і чи можна її полагодити, потрібно зняти це пристосування. Як зняти ручку з пластикового вікна? Треба подивитися на неї, вона кріпиться до пластикового основи. Якщо придивитися, то можна помітити, що там є рухома пластина. Її потрібно трохи підняти і прокрутити вправо або вліво. Під нею знаходяться шурупи. Щоб зняти ручку, потрібно їх викриття хрестоподібної викруткою.

 • . 2

  Після того, як шурупи викручені, ручку можна вийняти. І відразу буде видно, що саме зламалося всередині. Це могло розбитися гніздо, в яке входить втулка. Або ж вилетіти пластинка, яка виступає стопором для втулки. Або розбилося гніздо втулки в самій ручці. У будь-якому випадку ручка вийшла з ладу. І швидше за все необхідна її заміна, так як вона складається з пластику. А він має властивість швидко зношуватися. Але до того часу, як прийде майстер з віконної компанії, потрібно якимось чином швидко відремонтувати ручку. Щоб була можливість хоча б закрити вікно.

 • . 3

  Отже, за допомогою звичайної викрутки і плоскогубців, треба розібрати ручку на деталі. Оглянути всі пошкодження, якого саме вони роду. Якщо конструкція не зруйнована повністю, тоді є можливість що-небудь зробити і зробити її функціонуючої. Якщо гніздо втулки трохи розбите, тоді треба вставити в роз’єм небудь тоненький предмет: пластиковий або металевий. Щоб зафіксувати втулку в гнізді ручки або вікна, залежно від того, де вона розхиталася. Ремонт ручки на пластикових вікнах вимагає трохи кмітливості, щоб розібратися, що і куди повертається і як саме правильно її скласти.

 • . 4

  Після того, як ручка зібрана, потрібно її повернути назад на місце у вікно, при цьому так, щоб вона далі функціонувала. Якщо зробити це неправильно, тоді відбудеться спрацьовування блокіратора і вікно залишиться відкритим. А це не зовсім те, заради чого робиться такий ремонт. Ручку треба вставити назад при відкритому вікні в горизонтальному положенні. Тільки так її можна встановити назад. Далі потрібно прокрутити її вгору і вниз. Якщо все гаразд, тоді можна її прикручувати назад. Зробити це потрібно за допомогою хрестоподібної викрутки і двох шурупів. Після цього провернути пластикову пластину у вихідне положення. Перевірити ще раз роботу ручки. Все готово, можна чекати ремонтника з новою ручкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :