Як зняти сережки гвоздики і замінити їх на золоті?

як зняти сережки гвоздики і замінити їх на золоті?

Вам знадобиться
 • Вуха
 • Пістолет
 • Гвоздики
Інструкція
 • . 1

  На сьогоднішній день найпопулярнішим методом проколювання мочок вух є застосування пістолета. Пістолет — це спеціальний медичний інструмент, що дозволяє швидко і найменш безболісно проколоти мочки вух, при цьому сам прокол супроводжується одяганням медичних «сережок — голок», частіше іменованих гвоздиками. Іноді процес зняття таких прикрас затягується з ряду причин. Про те, як зняти сережки гвоздики безболісно, буде викладено далі.

 • . 2

  Ці красиві вироби носять від 3 до 6 тижнів. Для зняття сережок необхідні перекис водню, мило і шматочок бинта. Продезинфікувавши руки і мочки вух, помивши їх з милом і протерши перекисом, тепер можна зняти гвоздики. Після повторної дезінфекції потрібно до 2 годин мочки залишити вільними. Обробивши золоті прикраси перекисом, можна обережно одягнути їх. Як тільки вуха звикнуть до сережок з дорогоцінних металів, можна буде паплюжити декоративні прикраси з пластику або глини, купивши їх або зробивши самостійно. Як зробити сережки з пластику? Легко!

 • . 3

  Придбаваємо пластик вподобаного кольору. Далі ліпимо з пластичної маси сережки на свій смак, наприклад, можна поєднувати різні кольори між собою. Після проколювання в сережках дірочок для колечка запікаємо пластик в духовці згідно додається до нього. Потім вставляємо кільця і швензи. Нові сережки готові до використання. Тепер про те, як вставити сережку в ніс. Просто. Проколюємо ніс, беремо гвоздик, знімаємо наконечник, дезінфікуємо, вводимо сережку в отвір і все. А як зробити сережки з глини?

 • . 4

  Процес виготовлення сережок з полімерної глини аналогічний виготовленню сережок із пластику, відмінності полягають в кінцевій стадії. Готові вироби з глини поміщають в холодну воду на кілька хвилин і дають висохнути в сухому місці. Сушити на батареях або в печах їх дозволяється для уникнення розшарування.

 • . 5

  Для тих, хто спантеличений питанням як знайти сережку відповідного розміру, слід знати, що в тому випадку, якщо сережка в носі носитися вперше, краще використовувати на перших порах сережки типу цвяшків або простих колечок. Після носіння їх протягом кількох місяців можна намагатися носити більш витіюваті і складні прикраси.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :