Як зняти старі шпалери, що миються легко і просто?

як зняти старі шпалери, що миються легко і просто?

Вам знадобиться
 • Вода
 • Губка
 • Шпатель
 • Плівка
Інструкція
 • . 1

  Як зняти старі шпалери, що миються легко і просто? Хоча більшість шпалер виготовляються на паперовій основі, а для їх нанесення на стіни застосовуються клейові склади, відмінно взаємодіють з водою, процес демонтажу шпалер часом викликає істотні ускладнення. Якщо ж враховувати, що приклеювання нових оздоблювальних матеріалів припускає наявність чистої, підготовленій поверхні, то бажано завчасно розібратися, як зняти старі шпалери. Для того, щоб процес виконання ремонтних робіт відбувався найбільш ефективно, бажано дотримуватися певної послідовності дій.

 • . 2

  Перед тим як зняти старі шпалери слід вжити низку заходів підготовчого характеру. Тобто звільнити приміщення від елементів меблів, побутової техніки та інших аксесуарів, а також вжити заходів, що виключають поширення будівельного сміття в межах кімнати (накрити підлогу, радіатори опалення, елементи інженерних комунікацій).

 • . 3

  Надалі, відповідаючи на питання, як зняти старі шпалери, що миються слід врахувати, що вихідний матеріал являє собою паперові листи, ламіновані шаром захисного покриття (для можливості виробляти змочування поверхні). Тому спочатку потрібно зробити ряд дій, спрямованих на руйнування зазначеної захисту. Тобто, використовуючи монтажний ніж, металеву щітку, або будь-який підручний інвентар на поверхні миючих шпалер слід нанести своєрідні надрізи, що дозволяють рідкого розчину безперешкодно потрапляти до паперового основи.

 • . 4

  Потім, застосовуючи губку або ганчір’я, поверхню шпалер піддається рясному зволоженню. Видалення ж матеріалу з поверхні стін здійснюється тільки після добротного розбухання паперової основи і виконується будь-яким зручним для виконавця інструментом: металевим шпателем, ножем або кельмою.

 • . 5

  Розглядаючи методику як легко зняти старі шпалери, багато виконавців не враховують ряд важливих факторів: По-перше, кращим варіантом для зволоження шпалер буде використання теплої води або спеціального розчину. По-друге, перед тим як зняти старі вінілові шпалери бажано обробити поверхні парогенератором. По-третє, процес демонтажу матеріалу, найкраще робити акуратними рухами, намагаючись за один прохід видалити більш об’ємні шматки. Ну і, по-четверте, у міру зняття старих шпалер бажано відразу ж виробляти їх прибирання, інакше листи можуть знову приклеюватися до підлогових підставах та іншим елементам споруди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :