Як зняти старі вінілові шпалери: корисні поради

як зняти старі вінілові шпалери : корисні поради

Вам знадобиться
 • Визначитися з виконанням роботи
 • Зняття шпалер насухую
 • Засіб для зняття шпалер
 • Звичайна вода
Інструкція
 • . 1

  З часом будь-які шпалери приходять в непридатність. Неважливо яка основа була у шпалер, тому як будь-яка з них з часом потребує повної заміни. Це може відбуватися з ряду причин. Наприклад, відбувалася заміна дверних і віконних блоків і при цих діях був про зіпсовано покриття стін. Може просто шпалери вийшли з моди і потребують заміни. Можуть і інші фактори вплинути на заміну шпалер. Наприклад просто приїлися і з’явилося бажання оновити інтер’єр. Розглядаючи всі ці дії, постає одне питання, як зняти старі шпалери, і підготувати підставу для нової обробки. Процес зняття може виконуватися по різному, але слід розглянути, як виконують цю роботу майстра.

 • . 2

  Припустимо старі шпалери були приклеєні простим клеєм КМЦ і шпалери їли трималися. Варто їх лише потихеньку потягнути, як вони вільно відстають, при цьому створюючи багато сміття і пилу. Деякі майстри намагаються швидше обдерти дані шпалери, тим самим створюючи завісу пилу, в якій неможливо продихнути. Інші майстри є більш акуратними і виконують чистку стін не поспішаючи. Можна помітити, як вони зриваючи шпалери змотують в рулон, тим самим замотуючи все сміття. При такому акуратному підході повітря в кімнаті не має курній завіси. Неважливо мова про які шпалерах йде і якщо питання стосувалося, як зняти миються шпалери, то слід всі дії виконувати так, як описано зверху.

 • . 3

  Даний приклад описує дії зняття старих шпалер, але не завжди так легко вони знімаються і належить використовувати масу зусиль. іноді потрібно змочувати шпалери водою для того щоб вони відстали від стіни і легко піддавалися зняттю. для більш зручного дії слід використовувати скребки та шпателя. Цим інструментом досить легко підчепити шпалери і відірвати їх від стіни. Але для того щоб розглянути питання, як легко зняти старі шпалери, слід користуватися спеціальним складом призначеним для зняття шпалер. Цей розчин може випускатися будь-яким виробником і не варто називати фірму, тому як вона може мати різну назву. сам флакон невеликого розміру і коштує недорого. на етикетки написано засіб для зняття шпалер. Цей склад розбавляється 1 до 10 і відразу готовий до застосування.

 • . 4

  Розглядаючи, як зняти старі вінілові шпалери, приходиш до висновку, що даний засіб для зняття всіх видів шпалер прекрасно підходить для даного варіанта. При використанні цього розчину не створюється небажаної завіси з пилу і термін роботи досить короткий. Варто тільки пройти шпалери цим складом і дати час для вбирання, після чого приступити до зривання старих шпалер. Можна звичайно скористатися простою водою, але не факт що вдасться їх зняти. Для зняття шпалер всі засоби хороші і якщо вони знімаються без всіляких розчинів, то немає необхідності проводити марну витрату грошей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :