Як зняти тен пральної машини?

як зняти тен пральної машини ?

Вам знадобиться
 • Викрутка
 • Пассатижи
 • Набір гайкових ключів
Інструкція
 • . 1

  Якщо пральна машина вже не гріє воду, або температура нагріву стала істотно нижче, то панікувати у цьому випадку не варто. Цілком ймовірно, сталася поломка Тена. Несправності з Теном відносяться до числа найбільш поширених, але визначити справжню причину поломки і замінити ТЕН можуть тільки фахівці. Хоча, якщо людина знає, як запустити пральну машину і поміняти ТЕН, то він це може зробити і сам.

 • . 2

  Спочатку треба дізнатися, в якому місці пральної машинки розташовується ТЕН. Хоча, на перший погляд може здатися, що заміна Тена — це дуже складне і клопітка справа. Але насправді ніяких особливих проблем з цим бути не повинно. Отже, як зняти тен пральної машини з подальшою його заміною?

 • . 3

  Залежно від моделі машинки, цей елемент може перебувати як ззаду, так і спереду бака. З метою більш точного визначення місця розташування Тена, треба добре розглянути задню стінку машинки. Якщо кришка велика за площею, то, цілком ймовірно, ТЕН знаходиться там. В іншому випадку, ТЕН розташовується спереду бака. Ці тонкощі допоможуть у майбутньому дізнатися, як вбудувати пральну машину в кухонну стінку так, щоб доступ до неї у разі ремонту був вільним.

 • . 4

  Якщо ТЕН знаходиться позаду бака, то для зручності його демонтажу бажано зняти ремінь приводу барабана і відкрутити гвинти кріплення панелі машинки і зняти її. Якщо ТЕН знаходиться збоку, то в цьому випадку відкручуються гвинти бічній панелі. Для цього обов’язково знадобиться викрутка під «хрест», пасатижі і набір гайкових ключів.

 • . 5

  Якщо людина знає, як розблокувати пральну машину, то заміна Тена буде для нього парою дрібниць. Отже, до клем елемента підходять 3 дроти, які слід зняти. За допомогою викрутки необхідно трохи послабити гайку гвинта кріплення елемента, а гвинт обережно виштовхнути всередину. Тепер залишиться витягти пошкоджений ТЕН з корпусу машинки і ретельно очистити отвір від бруду.

 • . 6

  У машинках з вертикальним завантаженням розташування Тена практично ідентично розташуванню Тена в машинках з фронтальним завантаженням. Але якщо є питання, що стосується того, а як вибрати «вертикальну» пральну машину замість машинки з фронтальним завантаженням, то в цьому випадку необхідно звернутися за допомогою до продавців цієї техніки.

 • . 7

  На місце демонтованого Тена необхідно встановити аналогічний ТЕН так, щоб він повністю увійшов в кріплення в баку для води. Після під’єднання всіх проводів, не зайве буде перевірити машинку на герметичність. Тепер залишиться тільки встановити раніше зняті панелі і включити машинку в роботу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :