Як зняти велосипедну ланцюг?

як зняти велосипедну ланцюг?

Вам знадобиться
 • Рукавиці
 • Вичавка для велосипедного ланцюга
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто власники велосипедів стикаються з необхідністю зняти ланцюг з велосипеда. Виникнути така потреба може з різних причин, наприклад, може знадобитися скоротити довжину ланцюга або збільшити її. Або просто очистити від засмічення. Для того, що б правильно зняти ланцюг не пошкодивши її і весь велосипед в цілому потрібно знати, як зняти велосипедну ланцюг.

 • . 2

  Сьогодні виробник даного транспортного засобу використовує два види ланцюгів з замком і без нього. Для зняття ланцюга, яка має замок, доведеться докласти мінімальна кількість зусиль і часу. Для роботи не потрібно ніяких робочих інструментів. Вам слід покласти велосипед на чисту поверхню або опереть його об стінку. Одягніть рукавички, що б не вимазати руки в процес роботи.

 • . 3

  Якщо не знаєте, як зняти ланцюг, то це гранично просто. Вам потрібно на ланцюгу знайти замок, як правило, він виділений кольором. На замочку є два штифта, розташованих один навпроти одного, ваше завдання зрушити ці штифти в напрямку один до одного. Після цього замок буде відкритий, і ви легко зніміть весь ланцюг. Метод того, як зняти ланцюг з велосипеда, на якій немає замка трохи складніше, ніж попередній.

 • . 4

  Для роботи вам буде потрібно вижимка для велосипедного ланцюга. Вона потрібна, що б з її допомогою можна було звільнитися від штифта, який з’єднує ланки між собою. Пам’ятайте, що не можна для роз’єднання ланцюга використовувати з’єднувальний штифт, тому що якщо його торкнутися, то збільшиться ризик поломки всього ланцюга в цілому. З’єднувальний штифт від інших відрізняється по діаметру, який більше ніж у інших.

 • . 5

  Піднесіть вичавку до ланцюга перпендикулярно, що б при погляді зверху ланцюга та інструмент утворювали хрест. Потім за допомогою гвинта слід щільно закріпити інструмент, що б не було ніяких перекосів. Коли все готово, можна почати витягувати штифт, для цього гвинт потрібно повертати за годинниковою стрілкою, при цьому стежите, що б штифт залишався на зовнішній стороні. Коли ви приберете інструмент, ланцюг можна буде зняти ланцюг.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :