Як зробити автоматичне зміст документа: MS Office Word

як зробити автоматичне зміст документа : ms office word

Вам знадобиться
 • Вікно «Стилі та форматування»
 • Вікно «Зміст і покажчики»
 • Команда «Оновити поле»
Інструкція
 • . 1

  Часто користувачі, оформляючи зміст у документах MS Word, безглуздо витрачають час, роблячи це вручну. Текстовий процесор MS Word дозволяє виконувати такі дії автоматично. Для використання цієї можливості документ має бути підготовлений певним чином. Для початку необхідно оформити всі заголовки в документі за допомогою стилю «Заголовок» 1 », а підзаголовки -« Заголовок 2 ». Для цього потрібно поставити текстовий курсор на абзац, викликати команду Формат => Стилі та форматування, в відкрилася праворуч панелі клацнути мишею на стилі.

 • . 2

  Якщо заголовки в документі оформлені за допомогою стилів, як зробити автоматичне зміст? Немає нічого простіше. Поставте текстовий курсор там, де має розташовуватися зміст у документі. Викличте команду Вставка => Посилання => Зміст і покажчики, на вкладці «Зміст» задайте параметри та натисніть кнопку «ОК». Якщо в документ будуть внесені зміни, наприклад, зміниться текст заголовків або їх розташування, внесення змін в зміст займе кілька секунд. Для цього клацають на змісті правою кнопкою миші і з контекстного меню вибирають команду «Оновити поле».

 • . 3

  Як зробити Автособіраемое зміст, якщо встановлена версія MS Word 2007. Зовнішній вигляд верхнього меню цієї версії інший, ніж у попередніх, але можливість створення змісту в автоматичному режимі залишилася. Для оформлення заголовків у документі стилем «Заголовок» використовують у верхньому меню «Главная» групу «Стилі». Потім ставлять текстовий курсор там, де буде зміст, в меню «Посилання», у групі «Зміст» натискають кнопку «Зміст». Вибирають потрібний варіант змісту. Там же, в групі «Зміст» меню «Посилання» знаходиться кнопка «Оновити таблицю». За допомогою цієї кнопки можна оновити номери сторінок, текст у змісті.

 • . 4

  Як правильно оформляти зміст? Звичайно ж, правильно користуватися автоматичними засобами. Після завершення роботи над текстом і створення Автособіраемое зміст, можна задати шрифтове оформлення, відстань між абзацами і рядками змісту згідно пропонованим вимогам. Текст змісту можна виділяти і задавати зміни у вікні «Шрифт» і «Абзац». Важливо! Зміни оформлення будуть загублені при виборі команди «Оновити поле» («Оновити таблицю») => Оновити цілком. Створювати зміст в документі треба на самому останньому етапі роботи з ним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :