Як зробити Автособіраемое зміст для курсової роботи?

як зробити автособіраемое зміст для курсової роботи?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Word 2010
Інструкція
 • . 1

  Ще на початку 90-х курсові виконувалися від руки, тобто писалися ручкою на спеціальній «зебрі». Але часи змінилися. З появою персональних комп’ютерів і сучасного програмного забезпечення до них виконання даних робіт набагато спростилося. Практично всі курсові роботи тепер робляться з використанням Word. Вона починається з титульного аркуша, форма якого затверджується, а слідом іде зміст. При цьому важливо виконати всі вимоги щодо того, як правильно оформляти зміст, яке являє собою план або структуру роботи, де відображуються підрозділи та розділи. Зазвичай курсова робота складається з трьох розділів, вступу, висновків та списку літератури. Кожен розділ, як правило, включає кілька підрозділів. Крім того, що в змісті відображаються назви всіх основних структурних елементів курсової роботи, також навпроти кожного з них проставляється номер сторінки, з якого вони починаються.

 • . 2

  Коли ще не було програми Word, проставляти номери сторінок доводилося після того, як була написана курсова робота, а назва підрозділу та розділу слід було написати двічі: один раз на роботі, другий — у змісті. Коли виникала необхідність щось коректувати і при цьому змінювалася нумерація сторінок або назви елементів роботи, слід було було переробляти і зміст. Тобто виконувалася погана робота, що актуалізувало питання: «Як зробити Автособіраемое зміст?». Технічне рішення повинне дозволяти автоматично змінювати і нумерацію сторінок, і назви структурних елементів у змісті. З появою програми Word це стало можливим. У даній програмі зміст також краще робити після того, як виконані основні розділи роботи або хоча б частину з них. У Word заголовки поділяються за рівнями від 1-го до 3-го. Краще використовувати тільки два рівня: 1-й — це назва розділів, вступ, висновки і список літератури; а 2-й — це назви підрозділів.

 • . 3

  Перед тим, як зробити зміст у Word, необхідно в самій роботі виділити назву розділу, для чого необхідно клікнути на «Заголовок 1» на стрічці завдань «Головна». Далі виділяється назва підрозділу і клацає «Заголовок 2» на тій же самій панелі. Те ж саме слід зробити з іншими структурними елементами курсової роботи. Слід уточнити, що таке розташування вкладок характерно для Word 2010 року, для ранніх версій програми вкладки слід дивитися в іншому місці. Клікнути на «Заголовок 1» або «Заголовок 2» можна тільки один раз, а в подальшому використовувати кнопку «Формат за зразком», позначену у вигляді мітли або комбінацію клавіш: Ctrl + Shift + C.

 • . 4

  Як зробити автоматичне зміст коли вже виконані такі операції? Для цього необхідно перейти на лист, який буде використаний для змісту. Як правило, зміст йде після титульного аркуша, але може йти і після завдання. На даному аркуші на самому початку ставиться курсор, а далі клацає вкладка «Посилання» і тулиться «Зміст», яке розташовується зліва. При цьому автоматично з’являється зміст, формати і стилі якого можна вибирати і коригувати. У разі, коли змінюється назва структурних елементів роботи або нумерація сторінок, зміст виділяється курсором і тулиться клавіша «F 9». У результаті з’являється вікно, де пропонується вибрати параметри змін: оновити цілком або тільки номери сторінок. Вибираючи необхідну опцію, автоматично зміст наводиться до необхідного виду.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :