Як зробити бант для букета?

як зробити бант для букета ?

Вам знадобиться
 • Стрічка
 • Обгортковий папір
Інструкція
 • . 1

  При виготовленні банта потрібно дотримуватися правил щодо колірної гами. Щоб бант поєднувався з букетом і обгорткового папером, він не повинен перекривати його по колірних параметрам. Якщо ж букет досить різноманітний, краще вибрати для банта однотонну стрічку, якщо букет однотонний, в такому випадку може стати прекрасним доповненням бант, сконструйований з декількох стрічок різних кольорів. Бант-куля вважається одним з найурочистіших варіантів бантів.

 • . 2

  Як зробити букет таким чином, щоб він привертав до себе увагу? Необхідно продумати прикраси цього самого букета. В якості прикрас можуть виступати красива обгортковий папір, листя ліанових рослин, напилення, блискітки та інше. Однак самим простим і логічним аксесуаром може стати бант. Необов’язково навіть прикрашати букет обгорткового папером, всім приємно дивитися на звичайний букет тюльпанів, перев’язаних шовковою стрічкою, а вже якщо цю стрічку зав’язати в красивий бант, то потрібний ефект букету забезпечений.

 • . 3

  Більшість замислюються над тим, як зробити бант для букета, щоб він відмінно доповнював квіти. Якщо букет в діаметрі становить близько 10 — 12 сантиметрів, то знадобиться триметрова стрічка. Залежно від того, наскільки широка і щільна стрічка, кількість витків банта може відрізнятися. Якщо потрібно зробити бант-куля, то витків повинно бути не менше семи. Є й безліч інших різних варіантів бантів. Можна зав’язати самий звичайний бантик, він буде доречно виглядати на невеликому букетик з польових квітів. Не варто забувати підбирати стрічку в колір букета, щоб гами гармоніювали. Можливо, вдасться відшукати стрічку з якимось незвичайним візерунком.

 • . 4

  Не можу прибрати це поле. Виріжте це: 3. Більшість замислюються, як зробити бант для букета, щоб він відмінно доповнював квіти. Якщо букет в діаметрі становить близько 10 — 12 сантиметрів, то знадобиться триметрова стрічка. Залежно від того, наскільки широка і щільна стрічка, кількість витків банта може відрізнятися. Якщо потрібно зробити бант-куля, то витків повинно бути не менше семи. Є й безліч інших різних варіантів бантів. Можна зав’язати самий звичайний бантик, він буде доречно виглядати на невеликому букетик з польових квітів. Не варто забувати підбирати стрічку в колір букета, щоб гами гармоніювали. Можливо, вдасться відшукати стрічку з якимось незвичайним візерунком.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :