Як зробити барабанні палички своїми руками?

як зробити барабанні палички своїми руками?

Вам знадобиться
 • Барабан
 • Барабанах палички
Інструкція
 • . 1

  Барабанні палички це самий потрібний аксесуар для гри на різних ударних інструментах. Зазвичай вони бувають дерев’яними, зустрічаються також з клена, ліщини, дуба, граба та бука.

 • . 2

  У будь-якому музичному магазині можна розглянути різні моделі цієї приналежності. Та цифра, яка позначена на паличці, є маркуванням товщини паличок, а буква — призначенням паличок. Для початківця барабанщика, як приклад, як зробити барабанні палички самому, добре послужать палички з маркуванням» 2 У». З ними можна грати в духових та симфонічних оркестрах, так як вони технічно дуже добре розвивають барабанщика.

 • . 3

  Барабанні палички це ті музичні предмети, які в світлі своєї різноманітті, нерідко змушують плутатися людям, які хочуть придбати їх. Вся справа в тому, що на сьогоднішній день єдиного принципу для позначення барабанних паличок не існує. Наприклад, у випадку деяких виробників, барабанні палички як називаються ставати зрозумілою тільки в процесі класифікації за музичним стилям — барабанні палички для стилів Rock, Jazz і т. д.

 • . 4

  Уміння обертання барабанних паличок тільки має тільки непрямий зв’язок з досвідом і майстерністю ударника. Але набуті навички того, як правильно крутити барабанні палички, точно нададуть сильне враження на що спостерігають за музикантом людей. Адже, в психологічному контексті це є показником вільного володіння барабаном і дружнього ставлення до нього.

 • . 5

  Як і в будь-якій справі, зрозуміло, що і цьому, потрібна в першу чергу практика. Для того, щоб навчитися тому, як вирощують барабанні палички, треба трохи попрацювати. Спершу треба розташувати руку вгору долонь. Потім зігнути в лікті, підняти кисть до грудей (пальці руки не повинні бути напружені, а навпаки, вільні). Потім слід затиснути барабанну паличку між кінчиком вказівного пальця і подушечкою великого. Барабанщик повинен впертися кінчиками середнього, безіменного пальців і мізинця в барабанну паличку. А що стосується центру ваги барабанної палички, то він повинен бути ближче до зап’ястя, а не між вказівним і великим пальцями.

 • . 6

  Для того, щоб дізнатися, як навчитися крутити барабанні палички, треба продовжити дії, виконавши наступне — послабити натиск за допомогою вказівного пальця, трохи відвівши паличку назад і сильно штовхнувши середнім. Одночасно потрібно притиснути всі пальця за винятком великого до долоні, до тих пір, великий палець не» обігне» в процесі обертання палички. У тому випадку, якщо пальці будуть перебувати у вихідному положенні, то паличка запнется і тим самим боротися не буде закінчений.

 • . 7

  Останнє, що потрібно зробити, це відпустити паличку до вихідного положення, зімкнувши пальці по завершенні обороту, і потім повторити. В цілому навчитися такому винахідливому відношенню до барабанних паличок, при бажанні, не є складним, а навіть забавним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :