Як зробити бенгальський вогонь своїми руками?

як зробити бенгальський вогонь своїми руками?

Вам знадобиться
 • Горючі речовини
 • Дріт
Інструкція
 • . 1

  Кожен неодноразово користувався бенгальським вогнем, і напевно кожен замислювався, як зробити бенгальський вогонь або як зробити штучний вогонь?. Що ж взагалі являє собою це піротехнічний виріб? Бенгальський вогонь — це суміш горючих речовин намазали на дріт. Ключовими словами тут є суміш і горючі речовини. Є дуже складні склади бенгальських вогнів, доступ до речовин яких закритий для звичайного покупця, але є й більш простий, і доступний склад.

 • . 2

  Вам знадобляться: алюмінієвий порох ( 5 грам), декстрин ( 2 грама), чавунні тирсу ( 5 грам). Даного співвідношення речовина має вистачити на 7 бенгальських свічок, але важливо пам’ятати, що порох містить сірку і при горінні дає дим, тому використовувати бенгальський вогонь краще не вулиці. Процес виготовлення складається з декількох кроків. Перший крок: висипаємо в ємність алюмінієвий порох і сухий декстрин і перемішуємо, після додаємо чавунні тирсу. Другий крок, заготівля стрижнів зі сталі товщиною в 1 мм, але вони не повинні бути дуже короткими (близько 15 см) і з одного кінця потрібно зробити загнуті кінчики. Третій крок: підготовлений склад висипаємо в колбу і заливаємо спиртом і перемішуємо до однорідної маси. Четвертий крок — це обмазиваніе підготовлених стрижнів в рідкому розчині близько 8 сантиметрів. І так потрібно повторювати 5 раз — шарами після кожного шару давати підсушитися 15 хвилин, після останнього шару сушитися потрібно близько 30 хвилин.

 • . 3

  І продовжуючи тему вогню, стає цікаво, як роздобути вогонь або як добути вогонь у лісі. Але в лісі з вогнем потрібно бути дуже обережним і пам’ятати, як поводитися з вогнем інакше це може призвести до непоправних наслідків. Для початку потрібно знайти матеріал, який буде горіти, але це не купа дров, а сухий мох, суха кора і т. д.

 • . 4

  Є кілька способів. Найдавніший — камінь, вдаривши по якому ножем або іншим металевим предметом дасть іскри. Це потрібно робити дуже близько з матеріалом, який ви хочете підпалити. Другий спосіб за допомогою сонця — мандрівники або дослідники часто беруть із собою лупи або інші збільшувальні лінзи, для цього способу підуть навіть окуляри або об’єктив фотоапарата. Так само лінзу можна виготовити з двох опуклих стекол і води, з’єднавши їх.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :