Як зробити безкоштовну операцію в Росії?

як зробити безкоштовну операцію в росії?

Вам знадобиться
 • Державна квота
 • Допомога благодійного фонду
 • Ініціативна група
Інструкція
 • . 1

  Перед тим, як вимагати від державної установи, яке займається наданням медичних послуг, проведення операції на безкоштовній основі, слід упевнитися в тому, що хірургічне втручання даного роду входить до спеціально складений і затверджений на вищому рівні реєстр . Якщо захворювання в реєстрі знайдено, є сенс звернутися до свого лікаря за інформацією з приводу того, як зробити безкоштовну операцію. Або зайти у відповідний розділ офіційного сайту Міністерства охорони здоров’я РФ.

 • . 2

  Отримати пільгу можна, тільки надавши достовірні дані, що підтверджують необхідність у наданні медичної допомоги. Доведеться пройти не одне обстеження, здати не один аналіз, щоб, врешті-решт, зібрати необхідний пакет документів і надати його особі, що займається розподілом квот. Починати діяти найкраще на початку року хоча б тому, що кількість оплачуваних з бюджету операцій строго обмежена. Ніхто не гарантує, що громадянину, який звернувся за допомогою пізньої осені, не буде запропоновано чекати наступного фінансування. Мова в основному йде про те, як зробити операцію безкоштовно в тому випадку, якщо вона коштує дуже великих грошей. Що стосується простих випадків на кшталт видалення апендикса або кісти, то тут все просто: лікар ставить діагноз, хворого кладуть в лікарню і в найближчі терміни оперують.

 • . 3

  Для остаточного вирішення питання доведеться визначитися з місцем проведення операції. У разі наявності можливості лікувати пацієнта на території його безпосереднього проживання, перевага віддається саме цього варіанту. Інакше доводиться підшукувати альтернативу у вигляді спеціалізованої клініки, найближчої за географічним розташуванням. При цьому, як правило, держава оплачує лікування, але не бере на себе витрати по проїзду до місця знаходження клініки, а так само не бере на себе витрати по забезпеченню проживання для дорослих людей, що супроводжують маленького пацієнта.

 • . 4

  Крім державної є ще й допомогу від різноманітних фондів. Їх існування дає шанс усім, хто на підтримку держави розраховувати не можуть, а платити самостійно не в змозі. Наприклад, людям з серйозними косметичними дефектами (вродженими чи набутими в результаті пожежі, травми, хвороби і так далі). Так як роблять пластичну операцію в Росії тільки на платній основі і ціни на послуги досить високі, дозволити собі таку розкіш пересічний обиватель може лише за підтримки спонсора. Крім того, є можливість отримати кошти на лікування в будь-якій клініці за кордоном. Головне, щоб керівництво фонду виділив і оплатило витрати, пов’язані з конкретним випадком.

 • . 5

  Якщо дії, спрямовані на те, як отримати квоту на операцію, не дали результату, а благодійні фонди виділяти фінанси поки не поспішають, не варто впадати у відчай. Можна створити ініціативну групу, яка працює на добровільних засадах і займається поширенням інформації про необхідність збору грошей для того чи іншого випадку. Практика показує, що збираючи з миру по нитці, нерідко, виходить дістати в свої руки солідну суму, достатню для того, щоб оплатити лікування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :