Як зробити букет з калл?

як зробити букет з калл ?

Вам знадобиться
 • Кали — 7 шт
 • Декоративна зелень
 • Тейп-стрічка
 • Пакувальна плівка
Інструкція
 • . 1

  Кали або білокрильника відносяться до роду багаторічних трав’янистих рослин із сімейства Ароннікових. Ці дивовижні квіти виростають в помірних і тропічних областях Північної півкулі в теневинослівих прибережних або водно-болотних ділянках суші. Завдяки своїй красі і витонченості, вони чудово підходять для формування різноманітних урочистих композицій, а також для складання букета нареченої. Багато сучасні дизайнери використовують ці квіти для складання весільних букетів, а також для оформлення банкетного залу

 • . 2

  У тому, як зробити букет, немає нічого складного. Виходячи з того, що кали володіють багатоскладової структурою суцвіття, не варто перевантажувати букет різного роду прикрасами та аксесуарами. Композиція з цих кольорів буде виглядати чудово і без жодного додаткового декору. Якщо складати букет зі свіжих квітів, необхідно запастися спеціальним тримачем для букетів, який містить квіткову піну. Якщо ж такогопріспособленія в наявності немає, то краще використовувати штучні, або консервовані кали тому, що свіжі квіти без води або додаткового живлення довго не простоять.

 • . 3

  При складанні звичайного букета знадобиться зовсім небагато складових: квіти, шпильки, пакувальна плівка і тейп-стрічка. Такі квіти необхідно відразу ж витягати з упаковки і ставити в воду. Відповідаючи на питання, як зробити букет з калл складнішої структури, слід зазначити, що тут знадобиться деякий майстерність. У плетінні каскадних букетів з калл використовується трохи більше вихідних матеріалів таких, як сітка, дріт, декоративна зелень і драпірована папір. Все залежить від фантазії укладача. Такі букети не витягуються з упаковки, а є єдиною композицією.

 • . 4

  При складанні букета з калл будь-якої складності, стебла цих квітів повинні мати однакову довжину. Це необхідно для того, щоб вони мали однаковий доступ до підживлення. Букет з калл — це відмінний варіант для будь-якого урочистого заходу. Він прекрасно підійде до сукні нареченої, з таким букетом вона стане втіленням краси, грації і витонченості.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :