Як зробити букет з лілій?

як зробити букет з лілій ?

Вам знадобиться
 • Лілії
 • Фантазія
 • Ваза
Інструкція
 • . 1

  Ви не знаю що подарувати, дізнайтесь, як зробити буде своїми руками. Це дуже захоплююче заняття, яке потім здивувати ваших близьких і друзів. Зовсім не обов’язково робити букети їх кольорів, потрібно проявляти фантазію, тоді до вашого подарунку точно не хто не залишиться байдужим. У наш час дуже мало хто дарує такі подарунки, а вони ж куди приємніше, ніж покупні.

 • . 2

  Поекспериментуйте, пошукайте будинку вже не потрібні гудзики, папір, фольгу, та що завгодно. Букети потрібно робити з нагоди. На День Народження дійде букет з цукерок, або із зроблених з паперу і гудзиків кольорів. На народження дитини, можна зробити букет з підгузників. На Новий Рік їхніх маленьких ялиночок і мішури. Художнику або діловій людині, можна зробити букет з ручок, або олівців. Дітям зшити маленькі іграшки своїми руками і красиво оформити в букет. Не бійтеся фантазувати і робити, адже це дуже цікаво і приємно.

 • . 3

  Про живі квіти теж не можна забувати, давайте тепер поговоримо як зробити букет з лілій. При складання букета з лілій важливо враховувати їх поєднання і форму з іншими квітами. Наприклад червоні, жовті та оранжеві лілії, добре поєднуються з блакитними і білими квітами. Це можуть бути ромашка, блакитний, ірис, дзвіночок, дельфініум та інші. Дуже красиво доповнюють букет декоративні листя, яких не вистачає зрізаним квітконосів лілії. Для зеленої підтримки можна використовувати папороть, аспарагус, або листя ірису, півонії.

 • . 4

  Лілії добре, тим що можуть стояти довго, але можна ще збільшити їм життя. Додайте у вазу з водою таблетку аспірину або деревне вугілля. Букет з лілій з дуже сильним ароматом краще не тримати в приміщення, де ви постійно перебуваєте. А вже на ніч його обов’язково треба виносити на балкон або у ванну.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :