Як зробити букет з орхідей?

як зробити букет з орхідей ?

Вам знадобиться
 • Орхідеї
 • Квіткові ножиці
 • Флористична губка
 • Кріплення
Інструкція
 • . 1

  У розмаїтті форм, забарвлень і загадковості з орхідеєю не зрівняється жодна квітка в світі. Вона як напівпрозорим шлейфом оповита таємничими міфами і легендами. За однією з легенд своє ім’я вона отримала на ім’я прекрасної і незвичайно доброю богині Орхідеї. Краса їх оригінальна і ні з чим не можна порівняти. Через те, що у орхідей немає справжніх коренів, і через особливості отримання поживних речовин індіанці називають їх — дочки повітря. Саме ця особливість допомагає орхідеям довго залишатися свіжими і використовується флористами при складанні букетів.

 • . 2

  Дивлячись на химерні форми квітів, іноді виникає питання, як зробити букет? Давно минули ті часи, коли орхідеї були дуже дорогі і тому не доступні простій людині. Сьогодні можна купити готовий букет або скласти самому. Що для цього потрібно? Вибрати квіти. Це складно, так як всі вони неймовірно красиві. Спеціальні пристосування: квіткові ножиці, кріплення, флористичну губку, для утримання вологи.

 • . 3

  Необхідно вибрати який квітка буде центром букета, зазвичай це найбільший і найкрасивіший. Навколо нього розміщують інші квіти. Додають в букет стільки орхідей, скільки потрібно, для того щоб сформувати певну форму. Він може бути круглим, подовженим, квіти можуть вільно звисати, імітуючи своє природне положення в природі. Треба знати, як зробити букет з орхідей унікальним. Для цього найкраще поєднувати різні сорти квітів. Красу орхідей вигідно підкреслить додавання до букета стразів, листя і інших кольорів, наприклад троянд.

 • . 4

  Готовий букет не любить протягів і прямих сонячних променів. Щоб він залишався свіжим кілька днів, зберігати потрібно у вертикальному положенні в холодильнику. Орхідеї символізують любов, розкіш, сімейний затишок. Безмежний політ фантазії флориста знаходить своє застосування у складанні весільних букетів. Казкова краса цих екзотичних квітів підкреслює ніжність і витонченість нареченої, а різноманіття форм робить їх ідеальними для використання в різних темах. Осінні, весняні, навіть зимові, букети — символи любові і пристрасті, удачі і багатства. .

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :