Як зробити букет зі стрічок?

як зробити букет зі стрічок ?

Вам знадобиться
 • Шовкові стрічки
 • Фантазія
 • Рамка для фотографій
Інструкція
 • . 1

  Популярність квіткових букетів. Все більш популярним стає творчість, коли з предметів, використовуваних нами в певних ситуаціях, роблять інші, абсолютно оригінальні речі. Так, все частіше можна побачити букети квітів, зроблені з паперу, цукерок, бісеру або стрічок. Така популярність квітів не випадкова. Як правило, саме квіти стають окрасою будь-якого свята. Жоден день народження, весілля або ювілей не обходиться без них. Як зробити букет своїми руками, щоб він виглядав красиво і вишукано, багато людей навіть не уявляють. Хоча тут немає ніякого секрету.

 • . 2

  Правила створення стрічкових букетів. Найголовніше при створенні такого шедевра підібрати якісні матеріали, визначитися з розміром букета, його тематикою і можна приступати до роботи. Особливу популярність мають букети з шовкових стрічок. При створенні такого букета необхідно враховувати один важливий момент. Будь букет складається з окремих кольорів, а кожна квітка створений з елементів. Тому, при створенні букета необхідно йти від приватного до цілого. Основа при створенні елементів для букета полягає в тому, що шовкову стрічку скручують, збирають або укладають, щоб вона прийняла вид елемента квітки.

 • . 3

  Особливість кожного букета. У тому, як зробити букет зі стрічок, щоб він припав до душі тому, кому призначався, секрету немає. Головне при створенні букета — це враховувати особливості характеру людини, кому буде подарований букет, його звички та уподобання. По закінченні створення елементів, вони з’єднуються між собою і набувають вигляду живих квітів. Можна розмістити такий букет в рамці для фотографії, і тоді він набере вигляду панно. Такий букет може стати повноцінним подарунком або доповненням до нього. Букети з стрічок — це сучасний, оригінальний, майстерний подарунок, який буде зберігати тепло рук його творця.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :