Як зробити дверні укоси з ламінату?

як зробити дверні укоси з ламінату?

Вам знадобиться
 • Ламінат
 • Рівень або схил
 • Перфоратор
Інструкція
 • . 1

  Під час ремонту або після заміни дверей виникає питання про те, як зробити дверні укоси. А іноді просто надодает дивитися на криві укоси, або коли постійно відчувається протікання через них холодного повітря. А це призводить до втрати дорогоцінного тепла. Існує досить багато способів пристрою укосів. Укоси Бавай внутрішні і зовнішні. У цій статті можна дізнатися інформацію про те, як зробити зовнішні укоси. Питання дуже важливе, так як утеплюються саме зовнішні укоси, а не внутрішні, хоча утеплення внутрішніх укосів не забороняє. Зовнішні укоси — це останній штрих в дизайні будь вхідних дверей.

 • . 2

  Останнім часом для обробки укосів все частіше стали застосовувати ламінат. Укоси з ламінату виглядають естетичніше, їх не треба шпатлевать і фарбувати. Є великий колірний вибір. Як альтернативу можна використовувати ламіновані панелі мдф. Немає нічого складного в тому, як зробити укоси з мдф. Але найкраще оформити двері ламінатом. Укоси з ламінату можуть застосовуватися для зовнішніх і внутрішніх робіт. Вибираємо для зовнішніх. Вони витримують перепади температур, зміна вологості повітря, мають велику механічну міцність. За схилу чи рівню за допомогою перфоратора набиваються дерев’яні рейки. До них за допомогою степлера кріпляться панелі ламінату.

 • . 3

  До того, як закріпити панелі, потрібно вирішити, як утеплити укоси з ламінату. Можна скористатися старим способом, заповнивши проміжки між косяками мінватою, поролоном. Ефективніше буде застосувати пінопласт, його щільність значення не має. Найкращий ефект вийде. якщо порожнечі заповнити монтажною піною. Для цього в панелях потрібно просвердлити кілька отворів діаметром, рівним діаметру трубки балона з піною. Необхідно встановити розпірки, інакше піна видавить укоси. Після того, як панелі закріплені, потрібно запінити проміжки між панелями і стіною. Після висихання піна обрізається. Далі піну можна або заштукатурити, або закрити декоративним куточком.

 • . 4

  Залишилося одне питання про те, як порахувати укоси. Це просто. Панелі мдф або ламінату випускають декількох розмірів по ширині і по висоті. Потрібно вибирати ті, від яких вийде мінімум відходів. Ріжеться ламінат дуже легко, тому завжди можна вирізати необхідний розмір. Залишкам можна знайти застосування, наприклад, для влаштування внутрішніх укосів. Облаштування укосів потрібно робити ретельно і не поспішаючи. Особливих труднощів ця робота викликати не повинна і цілком можна обійтися без допомоги фахівця.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :