Як зробити екран яскравіше; зробити колір монітора яскравіше за допомогою клавіатури?

як зробити екран яскравіше; зробити колір монітора яскравіше за допомогою клавіатури?

Вам знадобиться
 • Екран
 • ОС «Windows»
Інструкція
 • . 1

  При роботі з ноутбуком в різних умовах потрібно обов’язково міняти яскравість екрану. На сонячному освяченням, як правило, при низькій яскравості екрану, досить важко працювати і виконувати необхідні завдання. В офісі або квартирі, також потрібно збільшувати яскравість, щоб не напружувати очі під час довгого користування ноутбуком або ПК. Окулісти довели, що, якщо дивитися довго на яскравий монітор, очі нарягаются менше, ніж при смотрения на темний екран. Тому, залежно від умов освітлення потрібно зробити екран яскравіше.

 • . 2

  На багатьох сучасних екранах встановлені датчики освітленості, вони дозволяють можливість оптимальну яскравість, яка найкраще підходить для освітлення, в якому знаходиться користувач, який працює за ноутбуком. Датчики освітленості в основному є на ноутбуках, планшетах і смартфонах, тому, що такими пристроями, найбільше, користуються в умовах прямого сонячного попадання на екран.

 • . 3

  Якщо на пристрої користувача немає датчика освітленості, то потрібно вручну збільшити яскравість екрану залежно від умов освітлення. Для цього необхідно мати встановлену операційну систему Віндоус, в якій є спеціальна опція для зміни яскравості екрану. Щоб змінити яскравість, потрібно перейти в меню «Пуск», натиснувши на нього лівою кнопкою мишки. Далі потрібно відкрити розділ «Панель управління». Після цього, має відкритися вікно, в якому потрібно знайти і відкрити розділ «Система і безпека», в даному розділі є пункт «Електроспоживання». За допомогою вікна, яке відкрилося, можна змінити яскравість екрану, поступово перетягуючи повзунок зміни яскравості.

 • . 4

  При перетягуванні повзунка в ліво, яскравість буде зменшуватися, а при перетягуванні в право, відповідно, збільшуватися. Щоб зберегти зміни, потрібно натиснути на кнопку «Ок». Якщо яскравість екрану не змінилася, то швидше за все ноутбук не підтримує зміну яскравості, або на нього не були встановлені спціальні драйвера для зміни яскравості. Драйвера для ноутбука можна пошукати в довідці виндоус натиснувши у відповідному розділі на пункт «Як зробити яскравіше екран на ноутбуці» і дотримуватися всіх інструкцій. Якщо драйверів немає, то потрібно перейти на сайт виробника ноутбука і знайти розділ, «Як зробити екран яскравіше на ноутбуці», в якому прочитати всі налаштування для зміни яскравості.

 • . 5

  Якщо ноутбук не підтримує зміни яскравості за допомогою програмного забезпечення, то можна спробувати, змінити яскравість за допомогою кнопки налаштувань ноутбука, яка, як правило позначається Fn, і кнопок збільшення / зменшення яскравості, які розміщуватися на стрілках клавіатури.

 • . 6

  Також потрібно не забувати, що чим більше яскравість екрану, тим більше витрачається електрики. У більшості випадків для економії енергії операційна система автоматично затемнює екран для зменшення енергоспоживання. Щоб змінити налаштування енергозбереження на більш оптимальні, потрібно перейти в розділ «Енергозбереження», який знаходиться в «Панелі управління». У більшості випадків енергоспоживання змінюється, саме, після зміни яскравості екрану. Якщо яскравість екрану буде максимальною, то і енергоспоживання системи буде більш високим, а життя акумулятора значно зменшується, тому потрібно вибирати найбільш оптимальні налаштування яскравості на екран ноутбука.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :