Як зробити електронну листівку без особливих зусиль?

як зробити електронну листівку без особливих зусиль?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Папір
 • Тканина
Інструкція
 • . 1

  Як зробити електронну листівку: для початку наносимо ескіз задуманої ідеї листівки на простий папір, далі переносимо його на монітор за допомогою будь-якого графічного редактора, набраний заздалегідь текст вставляється в малюнок. Ескіз остаточно редагується і зберігається. Таку листівку можна послати на електронну пошту одержувача, або в роздрукованому вигляді подарувати власноруч. День Святого Валентина — свято Любові! Як зробити листівку «серце», зізнатися в коханні, висловити свої почуття? Та дуже просто: знадобитися яскравий лист картону, складений навпіл, червона папір або тканину, з яких вирізаються сердечка.

 • . 2

  Пришити або приклеїти за місцем згину ці самі сердечка на лицьову сторону картону не складе труднощів, а написати текст всередині — трепетно! Ось і все — листівка готова! Якщо знати, як зробити листівку перевертиш — то можна здивувати і доставити масу насолоди своїм діточкам. На обкладинці листівки намалювати смішне зображення, перевернути, і, на зворотному боці зобразити його перевернутий варіант. Подяки і сміху буде вдосталь! Листівки перевертні можуть бути вельми яскравими, веселими і незвичайними.

 • . 3

  Весілля — серйозний крок, і як серйозно поставитися до подарунка на весілля, як барвисто зробити листівку з квітами — треба задуматися. Не треба морочитися! Все, що потрібно — це очищення від кольорових олівців, різні намистинки, кольоровий папір, ножиці і клей! На додачу, обов’язково акуратність у виконанні і буйна фантазія. Можна скласти папір навпіл, краю нарізати на бахрому. Далі вирізаються квіточки, наклеюються на бахрому, до них прикріпити намистинки — Пишеться щирий текст з побажаннями — диво листівка з квітами готова відправитися до свого адресату.

 • . 4

  Улюблені дядьки і тітки, бабусі і дідусі — вони також потребують уваги та подарунках. Як зробити листівку дядькові, тітці, іншим членам родини незабутнім враженням? Будемо винахідливими і неординарними. Є варіант привітати у віршах, за допомогою музичної листівки, смс — повідомленням, яке дійде як звичайний дзвінок і приємно здивує. Також можна роздрукувати картинку, наклеїти на картон, вписати текст — і дарувати. На закінчення хочеться додати — готувати листівки бажано заздалегідь, за кілька днів до заходу, щоб завжди була можливість що — небудь підправити, додати або поміняти текст. Удачи!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :