Як зробити фінський туалет на дачі?

як зробити фінський туалет на дачі?

Вам знадобиться
 • Дві великі ємності
 • Труби
Інструкція
 • . 1

  Чому фінський туалет? У фінського туалету багато переваг. По-перше, мобільність і невеликі габарити. Його можна поставити в будь-якому місці і навіть в будинку. По-друге, відсутність неприємних запахів. У вуличному туалеті майже неможливо позбутися характерного запаху. Фінська туалет для дачі поглинає всі сторонні запахи. По-третє, для фінського туалету не потрібен зливний бачок, а екологічність і функціональний дизайн приємно порадують.

 • . 2

  І останнє, сировина для експлуатації можна виготовити в домашніх умовах. Як зробити фінський туалет для дачі самостійно? Потрібно зібрати всі необхідні деталі: великий бак з пластмаси або іншого міцного матеріалу, сидіння для унітазу, вентиляційна труба, дренажна труба.

 • . 3

  Дренажні і вентиляційні труби повинні бути встановлені всередині бака і мати вихід на вулицю. У місці, де виходить дренаж, необхідно викопати невелику яму. Вентиляційна труба повинна знаходитися над туалетом. На вентиляційній трубі потрібно помістити сітку від комах.

 • . 4

  На бак встановлюється сидіння. У бака обов’язково має бути отвір для спорожнення від відходів. На дні також роблять невеликий отвір, менш 1 см в ширину, а саме дно засипають хмизом. Під баком можна спорудити фільтрат, який буде ширше ніж сам бак. У ньому будуть збиратися необроблені рідини (ті, що не виведе дренаж).

 • . 5

  Поради з розміщення фінського туалету. Туалет слід розмістити в місці, розмір якого дозволить вручну забиратися в ньому. Залежно від моделі сухого туалету, вибирають місце в будинку. Буває, що фінському туалету потрібно простір під підлогою, тоді підійде більше перший поверх або підвал. Для фінського туалету на вулиці вибір місця не так вже важливий.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :