Як зробити гальма на мотоблок?

як зробити гальма на мотоблок ?

Вам знадобиться
 • Марка мотоблока та інструкція до нього
 • Креслення конструкції
 • Деталі для виготовлення гальм
Інструкція
 • . 1

  Мотоблок це хороший помічник на присадибній ділянці. Цей колісний агрегат можна постачити навісним і причіпним обладнанням та виконувати з його допомогою широку гаму робіт. У Росії їх почали випускати на початку 80-х років, але моделі постійно удосконалюються. Проте багато користувачів прагнуть самі ускладнити пристрій мотоблока, щоб можна було легше з ним управлятися. Приміром, майже всі садівники встановлюють на нього гальма. Що ж для цього потрібно?

 • . 2

  Марка мотоблока та інструкція до нього. Найбільш відомими на території Росії і країн СНД є кілька моделей. Серед них: «Кріт» — найстаріший мотоблок, спроектований в СРСР (випускається до цих пір в різних модифікаціях), «Кумир» (інші назви «Садовод», «Фермер») — легкий агрегат, зроблений на моторі пилки «Дружба», «Салют» — легкий тип мототрактора, вироблений з 1980 року. Серед середнього класу цього виду машин відомі: МБ- 1 і МБ- 2 («Ока», «Каскад») — забезпечені двошвидкісний трансмісією і передачею заднього ходу, НМБ- 1 (« Угра ») з шестерінчатою коробкою передач, виготовлений на основі авіаційних технологій. А ось МТЗ- 09 Н є найстарішим видом важкого мотоблока. Сьогодні його клони випускають у Білорусі, Росії та в Китаї. Вивчивши інструкцію до моделі наявного мотоблока можна зрозуміти, чи потрібне йому установка гальм.

 • . 3

  Креслення конструкції і деталі для її виготовлення. Думати, як зробити гальма на мотоблок, потрібно лише в тому випадку, якщо в інструкції до нього зазначено, що він не забезпечений ними. Конструкцію цього елемента роблять на основі креслення. Гальмівний ніж, вісь якого повинна мати ступінчастий вигляд, вставляється в отвори різного діаметру (від 10 мм до 1, 4 см), просвердлені заздалегідь. Трубку з квадратним перетином можна виготовити з куточків з металу, що були використані в старих радянських ліжках. Два фіксатора потрібно закріпити на ножі і подужати їх пружиною П-подібної форми.

 • . 4

  Все пристрій слід прикріпити болтами до корпусу. Зміна гальмівного ножа на колесо виробляється при повороті описаного пристрою на 180 °. Для цієї мети у внутрішній трубці діаметрально протилежно проробляють 2 отвори. В одне з них вдягають підпружинений стопор. Наявність гальм в мотоблоці допоможе уникнути несподіванок під час руху або при проведенні сільськогосподарських робіт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :