Як зробити гарний палісадник перед будиночком?

як зробити гарний палісадник перед будиночком?

Вам знадобиться
 • Палісадник
 • Дім
Інструкція
 • . 1

  Як зробити гарний палісадник перед будиночком? Самий просте і в той же час ефектне прикраса будинку або дачі — палісадник. Його цілком можна облаштувати самостійно, не витрачаючи великих коштів. Існують різні стилі оформлення палісадника: від класичного до сучасного. Підібрати необхідний стиль слід завчасно. Для цього потрібно керуватися основними принципами. По-перше, розмір і зовнішній вигляд будинку. Для невеликого будиночка в сільському стилі підійде палісадник в стилі кантрі, який додасть будинку неймовірну привабливість за рахунок буйства кольору. Як зробити гарний палісадник, наприклад біля котеджу? Солідні розміри будинку вимагають відповідних розмірів і палісадника. Його, в даному випадку, можна зробити у вигляді композицій різних квітів і чагарників з доріжками з плитки або дерева. На тлі цегляного будинку відмінно виглядатимуть рівно підстрижені кущі з композиціями з квітів: настурції або примул, в класичному стилі.

 • . 2

  Ще однією важливою деталлю оформлення палісадника є огорожа. Його необхідно передбачити так, щоб всі рослини добре проглядалися і не були затінені, таким чином вирішиться питання: як зробити гарний палісадник. Також заздалегідь потрібно продумати розміщення доріжок, і великих елементів палісадника: чагарників, лавок, вазонів. Вже, виходячи з цього, розміщувати рослини, спочатку — багаторічні, а потім — почвопокривні. Підібрати ті чи інші види бажано так, що палісадник був квітучим весь сезон. Тюльпани і нарциси, квітучі в травні, можуть змінити півонії і лілії. Досить тривало цвітуть айстри і сентябринки, а хризантеми будуть радувати своїм рясним цвітінням до самих заморозків.

 • . 3

  Як зробити палісадник ексклюзивним і неповторним? Грамотно облаштувати палісадник: скласти композиції рослин і чагарників, вписати в них доріжки і декоративні елементи, це тільки половина роботи. Необхідний систематичний догляд за садом, який полягає в прополюванні, розпушуванні і поливі. Полив палісадника потрібно здійснювати в міру необхідності, враховуючи при цьому потреба рослин у воді. Є невелика хитрість, яка допоможе зменшити випаровування грунту, а також додасть декоративний вигляд — це мульчування. Для цього найчастіше використовують деревну кору. Багаторічні квіти можуть старіти і при цьому цвісти гірше, тому їх слід періодично оновлювати.

 • . 4

  Як прикрасити палісадник своїми руками просто і зі смаком? Наприклад, можна декорувати його огорожею, пофарбованим у різні кольори або сплетеним з лози. Оригінальну лавку або лавочку можна розмістити в затіненому куточку палісадника, вона також стане місцем відпочинку. У палісаднику можна розмістити невисокі арки, оповиті іпомеєю або декоративною квасолею. Дуже красивим елементом оформлення можуть стати світильники уздовж доріжок. В оформленні палісадника, найголовнішою запорукою успіху є його гармонійне поєднання з будинком і прилеглою територією.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :